Smartfony

Alcatel szykuje na MWC 2017 aż 5 smartfonów

przeczytasz w 1 min.

Co najciekawsze, jeden z nich określany jest jako konstrukcja modułowa. Należy jednak podchodzić do tego z odrobiną dystansu.

Alcatel nie odpuszcza ostatnimi czasy największych imprez związanych z branżą mobilną, w tym kolejnych edycji targów MWC (Mobile World Congress). W tym roku najprawdopodobniej nic się w tej kwestii nie zmieni.

Wedle najświeższych informacji, Alcatel ponownie pojawi się w Barcelonie. Co jednak istotniejsze, szykować ma się do premiery aż 5 nowych smartfonów. Bliższe szczegóły na ich temat nie są niestety podawane, z jednym wyjątkiem.

Wśród szykowanych nowości znaleźć ma się model określany mianem modułowego. Jego specyfikacja obejmować ma między innymi system Android 7.0 Nougat, ośmiordzeniowy procesor MediaTek i kamerę 13 Mpix.

Cena urządzenia wynosić ma 320 euro, co pozwala przypuszczać, że modułowość ograniczać będzie się do zmiany wyglądu smartfona a nie jego funkcjonalności. Jako przykład podawany jest moduł (panel) z wbudowanymi diodami, które emitować mają światło w rytm odtwarzanej muzyki.

Źródło: PhonAndroid, phonearena

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Helventis
  7
  W dzisiejszych czasach za modułowość uznaje się wymienialną baterie :/
  • avatar
   Adriian
   1
   Poszli ostro po bandzie. Już 20 lat temu można było wymieniać obudowę w telefonie i to zmieniało jego wygląd. Widzę po raz kolejny odkrywamy koło na nowo.
   • avatar
    Dragonik
    -1
    Dobrze że apple nie stosuje świecących obódów bo zaraz by opatentowali.
    • avatar
     adix1066
     0
     W Xperia U świecił dolny pasek led w rytm muzyki,oczywiście po root. :D