• benchmark.pl
  • Foto
  • Ambasador Pentax - pokazuj swoje zdjęcia, a może to Ty nim zostaniesz
Foto

Ambasador Pentax - pokazuj swoje zdjęcia, a może to Ty nim zostaniesz

przeczytasz w 1 min.

Użytkownicy aparatów Pentax mogą starać się o miano ambasadora tej marki w nowym programie promujących najlepszych fotografów.

Program Ambasador Pentax, który ma za zadanie wyłonić najlepszych reprezentantów spośród użytkowników aparatów tej marki, to nowa inicjatywa Ricoh Polska. By rozpocząć przygodę, która może zakończyć się tak jak w przypadku Gosi Jurasz, pierwszego ambasadora Pentaxa w Polsce, należy zarejestrować się na stronie ambasadorpentax.ricoh.pl.

Ambasador Pentax

To nie koniec, na następnie na stronie Pentaxa należy pochwalić się swoim dorobkiem, który może być wynikiem udziału w proponowanych przez Ricoha warsztatach czy akcjach rabatowych. Co trzy miesiące, autorzy najlepszych zdjęć będą wyróżniani i otrzymają nagrodę specjalną. Ich zdjęcia pojawią się podczas wydarzeń kulturalnych, którym partneruje Ricoh Polska.

Z tych osób wyłonieni zostaną Ambasadorzy i Ambasadorzy Premium marki Pentax. Bycie taką osobą daje spore korzyści. Między innymi możliwość testowania w pierwszej kolejności najnowszych modeli aparatów i obiektywów.

Źródło: Ricoh

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    varathron
    1
    Akcja promocyjna marki Pentax w Polsce. Mogę umierać spokojnie, teraz widziałem już wszystko... ;P