• benchmark.pl
 • Gry
 • Premiera gry Amnesia: A Machine For Pigs po raz kolejny opóźniona - czy się pojawi?
Gry

Premiera gry Amnesia: A Machine For Pigs po raz kolejny opóźniona - czy się pojawi?

przeczytasz w 1 min.

sanie na temat premiery Amnesia: A Machine For Pigs staje się tematem bardzo niewdzięcznym. Cały czas do przekazywanie są jedynie złe wieści.

Amnesia: A Machine For Pigs gra premiera opóźnienie

Premiera gry Amnesia: A Machine For Pigs nie jest może wyczekiwana tak, jak chociażby debiut nowych odsłon Call of Duty czy Battlefield, ale również ta gra może pochwalić się sporą rzeszą zwolenników. Niestety wciąż nie mają oni powodów do zadowolenia.

Pisanie na temat premiery Amnesia: A Machine For Pigs staje się powoli tematem bardzo niewdzięcznym. Cały czas do przekazywania są bowiem jedynie złe wieści. Debiut gry początkowo zaplanowany był na końcówkę zeszłego roku, później przełożono go jeszcze dwa razy i wedle ostatnich doniesień miała zadebiutować ona w II kwartale 2013.

Termin ten jest już jednak nieaktualny, bo właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnych problemach producenta. Zaskoczenia nie ma, bo cała sytuacja podyktowana jest chęcią dopracowania gry. Ma być ona zdecydowanie bardziej rozbudowana niż poprzednicy i pojawić się w aż 10 wersjach językowych u zdecydowanie większej liczby sprzedawców. Dopięcie wszystkiego zajmuje podobno sporo czasu.

"Pracujemy tak szybko, jak to możliwe, ale trochę czasu i tak musi to zająć. Nie mamy potrzeby do zbędnego pośpiechu, bo jak powiedział pewien znany twórca: opóźniona gra będzie w końcu dobra, ale przyśpieszona na zawsze zostanie zła. Wiemy, że nie zdążymy z grą w drugim kwartale, ale wiemy też, kiedy gra będzie gotowa do debiutu. Nie mamy jednak jeszcze dokładnego terminu. Można jednak zrobić dobry użytek z pięknej pogody i poczekać na przygodę z prosiaczkami do końca lata." - Jens Nilsson z Frictional Games

Wszystkim, którzy czekają na grę życzymy zatem cierpliwości. Ponownie wyrażamy nadzieję, że jest to już ostatnie przesunięcie jej debiutu.


Źródło: dsogaming, frictionalgames

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  cz3koladek
  2
  Pierwsza czesc była naprawde dobra , niesamowita muzyka i ten klimat !! naprawde gra zrobila na mnei wrazenie mimo iz nie przepadam ze tego typu grami :)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Kurdę, niedobre wieści bo myślałem że sezon wakacyjny (posucha w grach) będzie miał chociaż taki mocny akcent, żeby starczyło na lato :/
   • avatar
    Konto usunięte
    -7
    Grałem w jedynkę i wywaliłem po paru levelach bo nuda.