Systemy operacyjne

Android 7.0 Nougat dla smartfona Honor 8 będzie, ale potrzeba cierpliwości

przeczytasz w 1 min.

Producent potwierdził, iż właściciele Honor 8 mogą spodziewać się nowej wersji systemu.

Honor 8 okazał się smartfonem wartym uwagi (potwierdzenia szukajcie w naszej recenzji) i można śmiało przypuszczać, że również na naszym rynku znalazł kilku nabywców. Zapewne mają oni teraz nadzieję na aktualizację systemu. Tutaj dwie wiadomości - dobra i zła.

Cieszyć może, iż Android 7.0 Nougat zostanie na tym modelu udostępniony. Potwierdził to sam producent, jednocześnie zaznaczając, iż nowa wersja systemu wdrażania będzie wraz z nakładką graficzną EMUI 5.0.

Niestety, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Start aktualizacji przewidywany jest obecnie na luty. Nie ma jednak pewności, że termin ten będzie dotrzymany. Poza tym nowa wersja systemu wdrażana będzie stopniowo, zobaczymy, w którym „rzucie” znajdzie się Polska.

Wiele zależeć może od tego, jak przebiegać będą testy beta. Kilka dni temu je rozpoczęto.

Źródło: Droid Life, androidcentral

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    sn00p
    0
    Jeśli chodzi o dawanie smartfonom nowych wersji Androida to Huaweii jest najmniej wiarygodną formą na rynku smartfonów. Kłamali w przypadku Ascend 7 który już w czasie premiery miał obiecany upgrade. Z pewnością to nie był jedyny ich fon którego wsparcie "olali" zaraz po premierze.