Aplikacje mobilne

Taka aplikacja to skarb. Zobaczcie, co przygotował Niebezpiecznik.pl

przeczytasz w 1 min.

Cyberalerty Niebezpiecznik.pl to aplikacja na smartfony, która być może uratuje niejedną osobę przed wpadnięciem w spore tarapaty.

Cyberalerty Niebezpiecznik.pl, aplikacja ostrzegająca o zagrożeniach

Stwierdzenia o tym, iż systematycznie wzrasta liczba zagrożeń i oszustw w sieci stały się niestety truizmami. Mile widziane są działania prewencyjne i mające na celu edukowanie użytkowników, a tu spory udział ma Niebezpiecznik.pl. Jego twórcy już jakiś czas temu zdecydowali się na kolejny krok, który teraz można postawić razem z nimi.

Mowa o aplikacji mobilnej Cyberalerty Niebezpiecznik.pl, która została właśnie udostępniona w finalnej wersji. Chociaż może to nie do końca najwłaściwsze określenie, ponieważ zakończono beta testy, ale niewykluczone są jeszcze pewne niedociągnięcia, które, przynajmniej wedle obietnic, zostaną wyeliminowane. Poza tym całość będzie rozbudowywana.

Co oferuje na ten moment? Aplikacja ma na celu wysyłanie do użytkowników powiadomień o wykrytych zagrożeniach w polskim internecie. Chodzi tutaj o masowe ataki lub scam. Jeśli ktoś ma taką wolę, może zamiast standardowych powiadomień wybrać wiadomości e-mail. Dodatkowo aplikacja będzie oferowała sekcję poradników. Właściwie już ją zawiera, ale z tylko jednym tekstem.

Cyberalerty Niebezpiecznik.pl. Skąd pobrać?

Zaskoczenia nie ma. Cyberalerty Niebezpiecznik.pl to aplikacja, którą przygotowano z myślą o urządzeniach pracujących pod kontrolą systemów Google Android oraz Apple iOS.

Została udostępniona do pobrania w oficjalnych sklepach dedykowanych tym platformom, czyli Google Play i App Store. Jest oferowana za darmo. Co więcej, nie potrzeba nawet zakładać dedykowanego jej konta. Poniżej zamieszczamy odpowiednie linki.

Źródło: Piotr Konieczny, niebezpiecznik.pl, foto: unsplash

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rangeros
  16
  po co to, mamy przecież alerty RCB... po cholerę poprawiać doskonałość... ;p
  • avatar
   Szwejk
   6
   "Niebezpiecznik" współpracuje z ABW.