Mobile

Na 12,9" iPada jeszcze trochę poczekamy

przeczytasz w 1 min.

Sugerowano, że może on zadebiutować już na początku przyszłego roku to teraz wydaje się, że trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

iPad 12,9 cala

Od pewnego czasu spekuluje się, że Apple może w najbliższej przyszłości nieco zrewolucjonizować swoje urządzenia mobilne i zacząć wyposażać je w zdecydowanie większe ekrany. Już nie raz wspominano m.in. o 4,9" smartfonie iPhone oraz o 12,9" tablecie iPad. Najnowsze doniesienia sugerują, że drugi z wymienionych nie zawita jednak na rynek szczególnie szybko.

Chociaż od dawna sugerowano, że może on zadebiutować już na początku przyszłego roku to teraz wydaje się, że trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

Wedle źródeł, to których dotarł serwis Digitimes, produkcją urządzenia zająć ma się firma Quanta. Problem w tym, że prace ruszyć mają dopiero w połowie 2014 roku, a to oznacza, że ewentualna premiera będzie miała miejsce dopiero w końcówce przyszłego roku.

Te same źródła zabierają też głos na temat zegarka iWatch. Jego masowa produkcja planowana była podobno już na pierwszy kwartał przyszłego roku, ale pewne problemy spowodowały, że przesunięto ją o kilka miesięcy.

Tak czy inaczej przyszły rok zapowiada się dość interesująco, bo w to, że Apple pokaże kilka interesujących urządzeń już chyba nikt nie wątpi.

Źródło: techradar, macrumors

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  9
  Kto poczeka ten poczeka mi to tam obojętne.
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   znowu innowacja! 12.9 cali jako pierwsi na rynku!


   .... -.-