Mobile

Ciekawy koncept Apple iWatch

przeczytasz w 1 min.

Niemiecki student Technische Hochschule Deggendorf postanowił stworzyć koncept Apple iWatch. Wyszło mu to naprawdę dobrze.

Apple iWatch koncept

SmartWatch to gadżet, o którym w ostatnim czasie zrobiło się naprawdę głośno. Nagle tego typu urządzeniami zainteresowała się większość znaczących producentów rynku mobilnego, a skoro tak, to nie może ujść to uwadze także Apple. Czy gigant z Cupertino planuje dokładnie to samo co inni?

Być może nie, ponieważ Apple iWatch pojawi się najprawdopodobniej w drugiej połowie przyszłego roku. Skoro tak, to warto byłoby postarać się o coś więcej niż tylko kopię tego co oferują obecne na rynku już teraz produkty konkurencji. I nawet jeśli Apple nie ma jeszcze na to pomysłu, to z pewnością nie można zarzucić tego Thomasowi Bognerowi.

Niemiecki student Technische Hochschule Deggendorf postanowił stworzyć koncept Apple iWatch i trzeba przyznać, że wyszło mu to naprawdę dobrze. Już pierwszy rzut oka na grafiki przynosi skojarzenia z Nike+ Fuelband. Są one jak najbardziej słuszne, bo sam twórca nie ukrywa, skąd czerpał inspirację.

"Pomysł ten został wyraźnie zainspirowany doświadczeniami związanymi z Nike+ Fuelbands. Ja po prostu zakochałem się w tym nietypowym projekcie."

Apple iWatch koncept wygląd

Cz tego typu wizja podoba Wam się bardziej niż to, co oferuje np. Samsung Galaxy Gear?

Źródło: mashable, refinedguy

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kamild1996
  12
  Coś mi tu nie pasuje. Przecież po nałożeniu tego 'zegarka' na rękę wyświetlacz będzie ustawiony w pozycji nie zgadzającej się z orientacją wyświetlacza. Ładnie wygląda ale jest to niepraktyczne ;/
  • avatar
   BILI82
   5
   pewnie 3999zl za sztuke :P bo Apple :D
   • avatar
    tukan6996
    1
    Apple nigdy nie robił niewygodnego sprzętu więc wydaje mi się, że i to będzie udane :)
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     BILI82, w promocji z nowym iphonem będzie za 10.000 :D
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Już widzę tych wszystkich ped....elhm z tymi bransoletkami na rekach :D