Telefony

Apple WWDC: mężczyzna zmieni nazwisko by zdobyć bilet na konferencję

Ewa | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Ewa
20 komentarzy Dyskutuj z nami

Bilety na WWDC wyprzedane

Zdobycie biletów na organizowaną przez korporację Apple konferencję WWDC (Worldwide Developers Conference) nigdy nie było zadaniem prostym. Również w tym roku zainteresowanie możliwością spędzenia kilku dni na oglądaniu nowych produktów oraz na uczestniczeniu w warsztatach z doświadczonymi pracownikami firmy było bardzo duże. Wejściówki w cenie 1599$ zostały wyprzedane w ciągu dwóch godzin od ich udostępnienia.

Ci którzy nie zdążyli dokonać zakupu byli zmuszeni do pogodzenia się z faktem, iż kolejną szansę pozyskania biletu będą mieli za rok. Niektórzy jednak uznali, że nie zamierzają rezygnować tak łatwo. Anonimowy użytkownik zapowiedział, że zmieni swoje imię i nazwisko tak, by jego dane zgadzały się z danymi osoby, która sprzeda mu swoją przepustkę.

WWDC bilet, Worldwide Developers Conference

Po co zadawać sobie tyle trudu? Otóż potencjalny nabywca chce dostać się na konferencję legalnie. Odsprzedawanie lub przekazywanie biletów wstępu nie jest dozwolone. Nietrudno zweryfikować czy wszyscy deweloperzy trzymają się tej zasady, bowiem każda z wejściówek jest imienna. Wyjątkowy fan Apple stwierdził więc, że by nie łamać przepisów, nie ma wyboru, musi rozstać się ze swoimi personaliami.

Ten kto zdecyduje się na oddanie swojego biletu (i nazwiska) dostanie 1600$. Jeśli będzie miał na imię Jebodiah może liczyć na dodatkowe 500$. Ponadto spragniony WWDC użytkownik zadeklarował, iż może miedzy innymi wykonywać prace społeczne za sprzedającego (do 40 godzin) oraz raz w miesiącu odwiedzać jego dziadka. Niewątpliwie czyni to tę ofertą znacznie bardziej atrakcyjną.

WWDC konferencja Worldwide Developers Conference mężczyzna zmieni nazwisko

Konferencja będzie miała miejsce w Moscone Center w San Francisco. Rozpocznie się 11 czerwca i trwać będzie do 15 czerwca. Wśród najważniejszych tematów z pewnością nie zabraknie systemów iOS oraz OS X Mountain Lion. Rozdane zostaną także nagrody dla twórców najlepszych aplikacji, Apple Design Awards.
 

Więcej o Apple:

Źródło: tom's guide, developer.apple

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Eddek
  $1600 za bilet na konferencje? Powaznie? Czy jest na ziemi cokolwiek z logiem Appe, co nie jest 10x drozsze tylko dlatego, ze ma ich logo?

  To gorsze niz fanatyzm religijny...
  23
 • avatar
  QraJr
  A więc pracowniki Appla napisał na necie że kupi wejściówka i zmieni nazwisko. Ciemny lud appelmaniaków to kupił rozgłosił na całym świecie o Apple jest głośno więc cel reklamowy został zrealizowany.
  7
 • avatar
  Nalovp
  Z tą zmianą personaliów to zapewne chodzi o szpiega podesłanego przez samsunga,a nie o fana Apple.
  Będzie jak w salonie samochodowym w genewie,kiedy to cała banda chińczyków i koreańczyków robiła szczegółową dokumentację nowych modeli.Kopiowanie to oni mają we krwi!
  (Ostrzeżenie przed reklamami)
  6
 • avatar
  Konto usunięte
  Kolejny news w stylu "dla Apple oddam nerke". Dzial marketingu w natarciu. Jaki poziom trzeba reprezentowac, aby ten belkot przyjac jako dobra monete.
  3
 • avatar
  projectdarkstar
  Jak widać głupota jest dalej najpowszechniejszą cechą ludzką.

  Raz żeby płacić tyle za bilet na nerdfest a dwa żeby zmienić nazwisko żeby się na niego dostać.
  2
 • avatar
  Pyotr
  Apple spokojnie może się rejestrować jako związek wyznaniowy.
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Ekstremisci to najgorszy mozliwy typ. Ale debili na tym swiecie nigdy nie brakowalo ;)
  1
 • avatar
  zuru999
  To już przesada.... ach ci amerykanie...
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  1600$ za bilet na konferencje to opłacalny zakup. Na e-bayu już te bilety sprzedają się po 3000$ a to dopiero początek :)