Mobile

SmartWatch od firmy Asus z poleceniami głosowymi?

przeczytasz w 1 min.

Jonney Shih, CEO Asusa, mówi, iż jego firma chce agresywnie uderzyć w ten segment rynku.

Asus SmartWatch polecenia głosowe

Już samo słowo SmartWatch wywołuje u wielu osób alergię, ale wydaje się, że tego typu urządzenia będą coraz śmielej wchodzić na rynek. Powód takiego stanu rzeczy jest bardzo prosty - modę na tzw. inteligentne zegarki lansują sami producenci, którzy czują tutaj w dłużej perspektywie czasu duże zyski.

Kilka firm ma już tego typu gadżety w swojej ofercie, a kolejne coraz mocniej przymierzają się do tego, by do nich dołączyć. W tej drugiej grupie jest m.in. Asus, który po raz pierwszy zabiera głos w sprawie tego, jaką wizję ma w kwestii zagoszczenia na naszych nadgarstkach.

Jonney Shih, CEO Asusa, mówi, iż jego firma chce agresywnie uderzyć w ten segment rynku produktami w "atrakcyjnych cenach". Główną ideą w produkcji pierwszego SmartWatcha jest to, by cechował się on jak "najbardziej prostym i naturalnym interfejsem". W tym celu przewidywane są podobno inwestycje dużych nakładów finansowych, które pozwolą na implementacje nowych rozwiązań.

W tym miejscu pojawiają się już jednak domysły. Spekuluje się, iż SmartWatcha od firmy Asus obsługiwać będzie można nie tylko standardowo - dotykiem, ale również gestami i komendami głosowymi. Dla wielu osób rzeczywiście mogłoby być to wygodne, ale trudno przypuszczać, czy dzięki temu wszyscy nagle pokochają tego typu gadżety.

Źródło: phonearena, 91mobiles

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  desmon
  2
  Niebawem będzie gadżetem ROG
  • avatar
   Dragonik
   0
   Czegoś takiego wogóle nie potrzebujesz tylko producent chce ci powiedzieć że potrzebujesz
   • avatar
    piccardo
    0
    Mnie potrzeba żeby to łączyło się ze słuchawkami bluetoots i miało na tyle pamięci żeby jakieś audiobooki się pomieściły bo snartfon to kloc i nie jest za wygodny. A co najważniejsze jeżeli będzie bateria starczać ledwie na dzień to niech sobie to wsadzą tam gdzie słoneczko nie zajrzy bo kolejnego urządzenia które muszę ładować co dzień nie chce...