Smartfony

Asus szykuje się do rozpoczęcia sprzedaży flagowców z linii ZenFone 3

przeczytasz w 1 min.

ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe oraz ZenFone 3 Ultra to naprawdę ciekawe smartfony. Kiedy można będzie je kupić?

Asus ZenFone to bardzo udana seria smartfonów, która systematycznie się rozrasta. Nie da się też ukryć, że flagowe modele prezentują się coraz ciekawiej i śmiało odnosić można to do linii ZenFone 3, która wkrótce zagości w sklepach.

ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe oraz ZenFone 3 Ultra zaprezentowane zostały pod koniec maja. Producent nie zdradził jednak wtedy daty ich rynkowego debiutu i czekać trzeba było aż do teraz. Jak poinformowano, cała trójka zagości w sklepach 12 lipca.

Szkoda tylko, że termin ten dotyczy jedynie rynku tajwańskiego. Można być jednak spokojnym o dostępność w innych częściach świata, także u nas. Wypada mieć tylko nadzieję, że opóźnienie nie będzie duże.

Ceny zaczynać mają się od 249 dolarów (ZenFone 3), 479 dolarów (ZenFone 3 Ultra) oraz 499 dolarów (ZenFone 3 Deluxe). Warto? Oczywiście odnosić należy to do specyfikacji. Tę szczegółowo omawialiśmy podczas premiery omawianych smartfonów.

Źródło: Asus

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    -1
    "Ceny wynosić zaczynać mają się od 249 dolarów..." co łaska ale nie mniej niż pięćset. A masło maślane o smaku masła jak smakuje?