Internet

Piąty sezon Black Mirror w drodze

przeczytasz w 1 min.

Netflix ogłosił, że to jeszcze nie koniec. Możemy powoli przygotowywać się na piąty sezon serialu Czarne lustro, czyli Black Mirror. Niestety przynajmniej na razie ogłoszeniu temu nie towarzyszą żadne szczegóły.

Zaraz przed Sylwestrem w katalogu Netfliksa zadebiutował czwarty sezon Black Mirror. Jeśli jednak wciąż wam mało, ucieszycie się pewnie na wieść, że to jeszcze nie koniec i Czarne lustro pojawi się po raz piąty.

Piąty sezon serialu Czarne lustro ponownie przedstawi kilka przerażających wizji przyszłości, w której ludzkość nie poradziła sobie najlepiej z rozwojem technologicznym. Biorąc pod uwagę to, co widzieliśmy ostatnio, bez wątpienia Charlie Brooker i Annabel Jones pokuszą się o kilka eksperymentalnych odcinków.

Niestety żadne konkrety na temat tego projektu nie zostały przedstawione. Nie znamy liczby przygotowywanych epizodów ani daty premiery. Otrzymaliśmy jedynie zajawkę w formie wideo, którą możecie obejrzeć poniżej:

Czarne lustro: 5. sezon – zwiastun potwierdzający

Nie da się ukryć, że Netflix rozpieszcza ostatnio fanów szeroko pojętego sci-fi. Ogłoszenie piątego sezonu Black Mirror przychodzi chwilę po premierach takich produkcji jak Altered Carbon czy Bez słowa oraz zapowiedziach Anihilacji czy Zagubionych w kosmosie. Oby tak dalej!

Źródło: Engadget, Netflix

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  -1
  Bez kitu najlepszy serial ;]
  • avatar
   slo1q
   -1
   To był naprawdę świetny serial, dopóki Netfilx się do niego nie dobrał.
   Pierwsze dwa sezony to prawdziwy majstersztyk, świetnie i nie zawsze wprost ukazujący potencjalne niebezpieczeństwa, wynikające z nowych technologii.

   Od trzeciego sezonu, niestety, jest to już tak uproszczone i zamerykanizowane, że ogląda się to z bólem.
   • avatar
    apatch
    0
    A zapowiedź z trzeciego sezonu :)