Gry PlayStation 4

Bloodborne opóźnione - zapowiadany hit na PS4 potrzebuje dodatkowego szlifu

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Europejska premiera gry planowana była na 6 lutego przyszłego roku. Niestety, producent poinformował właśnie, iż terminu tego nie uda się dotrzymać.

Bloodborne gra

Bloodborne zapowiadane jest jako jeden z największych hitów, jakie trafią na konsolę PS4. W ostatnich tygodniach o nowej produkcji From Software mówiło się nieco mniej. Dziś pojawiły się nowe informacje, ale graczy czekających na ten tytuł raczej one nie ucieszą.

Europejska premiera gry planowana była na 6 lutego przyszłego roku. Niestety, producent poinformował właśnie, iż terminu tego nie uda się dotrzymać. Na ostatniej prostej zauważono bowiem, wspólnie z graczami biorącymi udział w testach alfa, kilka błędów. To właśnie na ich wyeliminowanie potrzeba będzie nieco dodatkowego czasu.

"Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie informacje zwrotne od graczy, które otrzymaliśmy po naszych ostatnich testach alfa. Dodatkowy czas na rozwój gry pozwoli na lepszą integrację zdobytej wiedzy z grą." - Masaaki Yamagiwa

Kiedy zatem spodziewać się debiutu Bloodborne? Wedle najnowszych planów gra zadebiutuje na naszym kontynencie 25 marca przyszłego roku.

Źródło: vg247

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  Raczej nie chodzi o szlif a o zwiekszenie popytu ;) no ale poczekamy zobaczymy.

  Luty to byl kiepski pomysl na premiere i tak.
  4
 • avatar
  Omgzpwnd
  Już po ujrzeniu obrazka wiedzialem ze ta gra ma cos wspolnego z dark souls 2 :P
  http://farm6.staticflickr.com/5512/9674184368_51841e9b56.jpg
 • avatar
  Konto usunięte
  takie opoznienie to nic.