Gry

Borderlands 3 w złocie - twórcy prezentują kolejnego bohatera

przeczytasz w 1 min.

Czekający na Borderlands 3 mogą spać spokojnie. Wygląda na to, że już nic nie przeszkodzi w planach twórców oraz wydawcy i gra zadebiutuje zgodnie z planem.

Właśnie ogłoszono bowiem, iż Borderlands 3 uzyskał status gold. Wszystkie pracy zostały już ukończone i gra jest gotowa na premierę. Przypomnijmy, że tę zaplanowano na 13 września, na PC (czasowa wyłączność dla Epic Games Store) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Jednocześnie światło dzienne ujrzał nowy zwiastun gry. Ekipa Gearbox Software zgodnie z obietnicami zabrała się za przybliżanie nam głównych bohaterów. Mieliśmy już okazję poznać Zane'a, teraz natomiast przyszła pora na Moze. Dla wielu graczy może być to najciekawsza z dostępnych postaci.

Przynależność do płci pięknej może być myląca. Moze dysponuje naprawdę sporą siłą rażenia, a także potężnym sojusznikiem. To mech Iron Bear, który w razie konieczności pomaga w walce.

Jeśli jesteście zainteresowani większą dawką materiałów prezentujących Moze to warto przypomnieć, że to właśnie jej umiejętności przybliżał gameplay z E3 2019.

Źródło: Cenega Polska

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!