Gry

Borderlands 3 zadebiutuje na Steam, a dodatkowo dostanie coś fajnego

przeczytasz w 1 min.

Zwlekaliście z zakupem Borderlands 3? Jeśli tak to twórcy wyciągają asy z rękawa i już wkrótce sprawią, że gra stanie się dla wielu zdecydowanie bardziej atrakcyjna.

Borderlands 3 zadebiutuje na Steam

Zanim przejdziemy do dodatkowej zawartości rozbudowującej grę, wypada poświęcić chwilę jej dostępności. Borderlands 3 można kupić w wersjach na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz PC. W tym ostatnim przypadku dostępność ograniczono jednak do Epic Games Store. Zgodnie z założeniami wyłączność miała sięgać w tym przypadku sześciu miesięcy. Okres dobiega końca, w związku z czym preferujący Steam już wkrótce otrzymają powody do radości.

Borderlands 3 zadebiutuje na tej platformie już 13 marca. Co jednocześnie warte podkreślenia, egzemplarze z Epic Games Store i Steam nie będą się ze sobą kłócić, crossplay pomiędzy nimi zadziała bez problemów.

Guns, Love and Tentacles to drugie fabularne DLC do Borderlands 3

Chwilę później, bo 26 marca Borderlands 3 rozrośnie się o Guns, Love and Tentacles (a w zasadzie Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock, bo tak brzmi pełny tytuł). To drugi po Moxxi's Heist of The Handsome Jackpot fabularny dodatek do gry. Czego można się po nim spodziewać?

Kolejnej porcji szalonych pomysłów, z których słynie cała seria. Guns, Love and Tentacles pozwoli odwiedzić niedostępną wcześniej, skutą lodem planetę Xylourgos. Trzeba liczyć się z kolejną porcją bestii do pokonania, ale jednocześnie pojawi się sojusznik - Gaige znana z fanom serii z Borderlands 2. Niejako tradycyjnie nie zabraknie też szeregu pomniejszych elementów, między innymi broni i skórek.

Źródło: Gearbox Official, Borderlands

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  awesome1337
  3
  w koncu premiera na PC
  • avatar
   force
   1
   Epic Game store mam tam gdzie światło nie dochodzi za to ze musiałem czekać kilka miesięcy na premierę. To samo jest z Mechwarrior 5 przez tych małych skur$%^$%^
   • avatar
    LordAnpu
    1
    To coś "fajnego" dla wersji steam to crossplay - WOW.
    Wyłączność dla sklepu co to miał ratować branże i być czym dobrym dla graczy spowodowała tylko ochłodzenie hypu na borderlands 3 i teraz sobie spokojnie już moge poczekać jak będą ją do płatków dodawać.
    • avatar
     Warmonger
     0
     Ten screen na górze to na pewno Borderlands? :v