Drukarki i skanery

Brother ADS-2600We: zaawansowany skaner biurowy

przeczytasz w 1 min.

Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych skanerów klasy biurowej w ofercie firmy Brother.

Brother ADS-2600We

Skanery to urządzenia, które bardzo często przydają nam się w domach. Zdecydowanie ważniejszą rolę odgrywają jednak w firmach. Te potrzebują zazwyczaj modeli oferujących szerokie funkcjonalności i właśnie do takowych zalicza się Brother ADS-2600We.

Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych skanerów klasy biurowej w ofercie Brother. Wedle producenta skierowany jest do dużych przedsiębiorstw, ale z powodzeniem sprawdzi się także w średnich firmach, które wykonują podczas codziennej pracy wiele skanów lub prowadzą cyfrową archiwizację dokumentów.

Skoro tak, to wydajność stać musi tutaj na wysokim poziomie. Urządzenie skanuje do 24 stron na minutę (48 obrazów na minutę) i oferuje przy tym obsługę automatycznego trybu dwustronnego. Producent postarał się też o automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy.

Ważną rolę odgrywa tutaj ekran dotykowy o przekątnej 9,3 cm, który mieści do 48 programowalnych ikon funkcyjnych. Za jego pomocą użytkownicy mogą sterować pracą skanera bez konieczności używania komputera.

Brother ADS-2600We skaner wygląd

Naturalnie przewidziano tutaj skanowanie bezpośrednio do wiadomości e-mail, serwera FTP czy dysków w chmurze. Nie mogło zabraknąć też funkcji zapewaniających odpowiedni poziom zabezpieczeń, między innymi Secure Function Lock czy bazy danych Active Directory, dzięki której możliwa jest pełna identyfikacja wszystkich osób korzystających z urządzenia.

Skaner ADS-2600We jest objęty 3-letnią gwarancją. Więcej informacji na jego temat, w tym pełną specyfikację techniczną, znaleźć możecie na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Brother

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    mesjan
    0
    Dla dużych przedsiębiorstw są profesjonalne kserokopiarki z funkcją skanowania i podajnikiem, a nie to małe coś co pewnie zajechać można w biurze w 3 miesiące. W przedsiębiorstwach nikt nie ma czasu na wysyłanie takiego czegoś na gwarancję bo robota stoi, przy profesjonalnym sprzęcie jak coś szwankuje wzywa się serwisanta który przyjeżdża do biura i naprawia sprzęt na miejscu.