• benchmark.pl
 • Gry
 • Można pomyśleć, że Call of Duty: Infinite Warfare to gra niemal idealna
Gry

Można pomyśleć, że Call of Duty: Infinite Warfare to gra niemal idealna

przeczytasz w 1 min.

Najnowszy materiał wideo promujący grę zawiera oceny z wybranych recenzji. Łatwo domyślić się, z których.

Sporo graczy krytykowało Call of Duty: Infinite Warfare jeszcze przed premierą. Ostatecznie recenzje gry są wprawdzie podzielone, ale w ogólnym rozrachunku wypadają chyba lepiej niż można było przypuszczać. Do ideału daleko, chociaż...

Patrząc na najnowszy materiał wideo promujący grę można w to zwątpić. Gra jest na rynku już od kilkunastu dni, większość recenzji zdążyła się w związku z tym pojawić. Niektóre z ocen wybrano do wspomnianego zwiastuna. Jak się zapewne domyślacie, niektóre oznacza w tym przypadku te najwyższe.


Wydawałoby się, że Call of Duty: Infinite Warfare to gra niemal idealna. Trzeba jednak zaznaczyć, że na Metacritic średnia not wynosi 72% w przypadku wersji PC oraz 78% i 79% odpowiednio dla wersji na PlayStation 4 i Xbox One. Noty od graczy wypadają jeszcze gorzej.

Również w naszej recenzji Call of Duty: Infinite Warfare nie wypadło perfekcyjnie. Jakie są w tym wszystkim Wasze opinie na temat tego tytułu?

Źródło: PlayStation

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  18
  Hahahaha HAAHAHAHAAHAHAHA.

  Redaktor dzisiaj w humorze
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   Strasznie nudne w tej grze są misje mysliwcami w kosmosie dosłownie cały czas to samo zestrzel tyle i tyle stateczkow rozwal wielki stateczek itp.

   Fabularnie taki sf-ction ktory nie jest az taki słaby ale za to bardzo przewidywalny.

   W kilka godzin przeszedłem kampanie single i powiem ze bylo duzo momentów gdzie mnie gra nudziła.

   Jakbym to ja oceniał produkt to bym dał 5/10, ocena nie była by taka ze wzgledu na to że akcja dzieje sie w przyszłości ale jak pisałem wyżej dlatego ze ta gra potrafi znudzić.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Kupilem i gram w Call of Duty Modern Warfare Remastered :D
    Ten Remastered jest lepszy niz sam Call of Duty Infinite Warfare.
    • avatar
     Fenarid
     1
     Ciekawe dlaczego podaliście tylko ocenę z meta critic przekupnych pismaków a oceny fanów już nie podaliście, a ta wynosi: 2,7/10. Ilość grających osób na steamie też jest żałosna, ale co tam "gra niemal idealna".

     I o ile jeśli chodzi o kampanie to rzeczywiście jest bardzo dobra o tyle multi to niemal kalka Black Ops 3 + pay to win update. DNO!

     RIP CoD.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Ja w nowego CoD-a nie grałem i nie zagram. Jak dla mnie druga odsłona serii była idealna i na tym koniec. Muszę jednak przyznać, że szanuję ten zacny wynik na Metacritic! Tyle gówna zostało wylane na tą grę przed premierą, a widzę, że CoD jak zwykle zaskoczył. Tym razem może nawet trochę pozytywnie. Kudos!