Gry

5 minut z Call of Duty: Modern Warfare - świeży gameplay z rozgrywki 2v2

przeczytasz w 1 min.

Wiele wskazuje na to, że Call of Duty: Modern Warfare będzie wreszcie takim powrotem do korzeni i równocześnie takim powiewem świeżości, na jaki fani czekają od wielu już lat – nawet pomimo tego, że tytuł brzmi jakoś… znajomo.

Jeśli czytaliście naszą zapowiedź gry Call of Duty: Modern Warfare, to wiecie, że wiązane z nią olbrzymie nadzieje są jak najbardziej uzasadnione. Jest nowy silnik, jest odmienione podejście do rozgrywki i jest kilka pomysłów, które mają tchnąć nowe życie w tę popularną, choć ostatnio wzbudzającą mieszane emocje serię. Świeżutki gameplay pozwala wierzyć, że faktycznie będzie dobrze.

Materiał opublikowany na kanale IGN przedstawia zapis rozgrywki z nowego, niezwykle intensywnego trybu zabawy o nazwie Gunfight. Dwa duety próbują się w nim wzajemnie wyeliminować. Wymieniają ogień na małych mapach, walcząc nie tylko ze sobą, ale też z czasem, bo pojedyncza runda trwa jedynie kilkanaście lub kilkadziesiąt sekund. Wszystko to bez regeneracji zdrowia i ze zmieniającymi się klasami czy typami broni. Jak to wygląda? Sami zobaczcie…

Call of Duty: Modern Warfare – gameplay z trybu Gunfight:

Gunfight to zaledwie jeden z bardzo wielu trybów wieloosobowych przygotowanych przez ekipę Infinity Ward. Twórcy obiecują również wciągającą, a przy tym budzącą spore emocje kampanię fabularną, która realistycznie przedstawiać ma współczesne konflikty. Tematy, takie jak ataki terrorystyczne czy tajne operacje, znajdują się na liście. 

Wszystko to zostanie oddane w ręce graczy już 25 października 2019 roku – tego dnia odbędzie się premiera Call of Duty: Modern Warfare na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: IGN, Infinity Ward

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lexus404
  1
  szykuje sie fajne multi
  • avatar
   pawluto
   -1
   Nie wróże sukcesu - Wielokrotnie miałem okazję grać w multi 2v2 w MW3 - nie była to najlepsza rozgrywka- nuda i tyle.
   BR - to jest przyszłości a nie 2v2
   • avatar
    ECRYGIGS
    0
    Pytanie czy będzie na STEAM, bo Battle.net mnie odpycha. :E