Gry

Call of Juarez: Więzy Krwi już "w złocie"

przeczytasz w 1 min.

Jak donoszą firmy Techland i Ubisoft w dniu dzisiejszym zakończyły się prace nad Call of Juarez: Więzy Krwi na wszystkie trzy  wspierane platformy sprzętowe tj. PC, Xbox 360 i Playstation 3. Tym samym gra uzyskała status GOLD i powędrowała do tłoczni. Z tej okazji udostępniono najnowszy zwiastun gry zatytułowany "Oh Mama", który możecie zobaczyć poniżej.

 

Premiera drugiej odsłony Call of Juarez przewidziana jest na dzień 3 lipca i wszystko wskazuje na to, że tego samego dnia tytuł ten zadebiutuje na półkach sklepowych na całym świecie. 

Przy okazji niniejszego ogłoszenia nasz rodzimy twórca gry -  firma Techland pochwaliła się, że Call of Juarez: Więzy Krwi jest aktualnie najdroższą polską produkcją z budżetem wynoszącym prawie 30 milionów złotych. Jednocześnie  jest ona jedną z najszybciej skończonych gier AAA  (wysokobudżetowych) na świecie i pierwszą Polską grą na wszystkie trzy wyżej wymienione platformy. Możemy tylko pogratulować i życzyć sukcesu.

Na koniec warto wspomnieć o specjalnym pokazie gry organizowanym przez firmę Techland we wrocławskim EMPIKu Renoma w dniu 4 lipca. Podczas tej imprezy odbędzie się również konferencja prasowa i moderowana dyskusja z twórcami. Będzie można również samemu spróbować swoich sił w świecie Call of Juarez.
 

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  XaRaDaS
  0
  Jakoś mi nie przypadł CoJ 1, ale może 2 wciągnie troszkę :D
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Musze to mieć aaaagggrrrrr wwrrrrr!!!!!!!!!!!!! Chce pić teqille! i strzelać z colta i mieć sexy kowbojke za ladą xD
   • avatar
    bchrubas
    0
    zamiast kowbojek za ladą wolałbym jakąś senioritę ;-)
    • avatar
     danieloslaw1
     0
     He Polak jak chce to umie!
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Mnie też nie przyciągneła jedynka może przez to że jakoś dziwnie kulawo chodziła na moim kompie, ale to wygląda naprawde miodnie :D