• benchmark.pl
 • Gry
 • CD Projekt RED: producent gier szuka gotowych na wszystko pracowników
Gry

CD Projekt RED: producent gier szuka gotowych na wszystko pracowników

przeczytasz w 1 min.

Praca i nowe projekty CDP

Jeśli ktoś chciałby sobie w pracy pykać w ping ponga i piłkarzyki, grać na automatach lub po prostu zanurzyć w głębokim, skórzanym fotelu i odpocząć, warto przyjrzeć się ofercie zatrudnienia, która pojawiła się na oficjalnej stronie CD Projekt RED. Wolnych jest kilkanaście etatów więc można nawet zabrać kumpli.

Oczywiście przed spakowaniem manatków i wyjazdem do warszawskiej siedziby firmy warto przyjrzeć się jakich umiejętności oczekują przełożeni w CDP.

CD Projekt gry oferta pracy

Aktualnie praca jest dla programistów, osób parających się animacją, twórców lokacji, postaci, środowiska i wstawek filmowych. Nic strasznego czego nie byłoby na lekcjach informatyki w szkole średniej. W sumie banał.

Z zamieszczonych na stronie informacji można wywnioskować, że chodzi o dwa nowe tytuły. Pierwszy będzie zapewne kontynuacją przygód Geralta z Rivii, natomiast drugi to najpewniej zupełnie nowa rzecz z rodziny rpg, w której pojawi się broń palna, a więc możemy spodziewać się bardziej współczesnego uniwersum gry.

Wiedźmin 2 gra Geralt
Przyprowadziłem córkę do pracy w CDP RED, świetnie programuje!

Przypomnijmy jednocześnie, że niedawno CDP RED w wywiadzie dla Eurogamera potwierdził wcześniejszą informację o pracach nad pięcioma tytułami jednocześnie. Te tajemnicze projekty mają opuścić taśmę montażową CDP RED w ciągu trzech lat.

Warto nadmienić, że plany ekipy „czerwonych” przewidują wydanie w bieżącym roku jeszcze dwóch gier. Jakich? Możemy tylko podejrzewać, oficjalnych informacji na ten temat nie ma.   
 

Więcej o grach:

Źródło: cdp

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  21
  Ostatnio po pijaku zdemolowałem szwagrowi altanke na działce, więc chyba zatrudnię się jako twórca lokacji. Do tworzenia postaci bankowo nadaje się teściowa, męża tak po zdradzie obtłukła że napuchnięty jak Pudzian przez tydzień chodził.
  • avatar
   4
   "CD Projekt RED: producent gier szuka gotowych na wszystko pracowników "
   To brzmi jak praca 16 godz na dobę za najniższą krajową :)
   • avatar
    Bilard
    3
    "Nic strasznego czego nie byłoby na lekcjach informatyki w szkole średniej. W sumie banał." Prawie się popłakałem:)
    • avatar
     Marych
     2
     To drugie RPG. Mam nadzieję, że pójdą w stronę Deus Exa lub Fallouta, a nie w stronę Mass Effecta. Wdzięcznym tematem mógłby być także steampunk, bo tu, chyba od czasu "Arcanum", nikt nic w gatunku RPG nie zrobił...
     • avatar
      Lightning
      0
      Oferta wygląda na prawdę super, ale nawet jeśli byłbym po studiach informatycznych to na pewno nie wyjechałbym do Warszawy.
      • avatar
       agnus
       -1
       Szit... Environmental Artist, wymagania, Maya lub 3DS biegle. A ja do Mai zaglądałem ostatni raz z 5 lat temu :/
       • avatar
        Konto usunięte
        -3
        Pięć projektów w ciągu 3 lat... widać idą na masówkę, a wszyscy wiemy jak to się odbija na grach. Szkoda
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Po wymaganiach jakie tam zobaczyłem stwierdzam, że nie jest to "banał". Szukają już wykwalifikowanych pracowników z "jakimś" dorobkiem. Dodatkowo jak widzę zestawienie: 3DSMax+Maya+Zbrush , to spadam z krzesła. Niech mi ktoś pokaże, które studia informatyczne uczą tych trzech programów (ja miałem tylko 3DS-a). Niestety rynek jest okrutny i bardzo dużo trzeba samemu tworzyć, uczyć się i jeszcze mieć na to czas pracując np 8h dziennie... Aplikował bym ale, nie ma to większego sensu, no może na Quest Designer.