Aplikacje mobilne

Chrome Canary trafia na Androida

przeczytasz w 1 min.

Właściciele urządzeń z systemem Google Android mają do wyboru już cztery wersje przeglądarki Google.

Przeglądarka internetowa to obecnie dla posiadaczy smartfonów jedna z podstawowych aplikacji. Wiele osób decyduje się korzystać z Google Chrome, pytanie, z której wersji?

Kierowane jest ono w głównej mierze do sympatyków systemu Google Android. Od teraz do wyboru są na nim bowiem aż cztery wersje wymienionej przeglądarki. Do Google Chrome, Chrome Beta oraz Chrome Dev dołączyło właśnie Chrome Canary.

Z czym mamy w tym przypadku do czynienia? W „łańcuchu pokarmowym” wyglądałoby to tak - Chrome Canary -> Chrome Dev -> Chrome Beta -> Google Chrome. Mówimy tutaj o aktualizowanej każdego dnia wersji przeglądarki. Trafiają do niej wszystkie nowości. Niektóre z nich po prawkach lądują w kolejnych wersjach, te najmniej udane trafiają natomiast do kosza.

Z jednej strony spodziewać można się zatem wczesnego dostępu do nowych funkcji, z drugiej jednak należy liczyć się z możliwością występowania różnego rodzaju błędów. Zainteresowani pobrać mogą Chrome Canary ze sklepu Google Play.

Pobierz: 

Chrome Canary na Androida

Rozmiar pliku:

zależy od urządzenia

Źródło: play.google, News Report Center

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Potestowałem i.... Działa szybko , płynnie, strony ZAWSZE wczytuje jak na komputerze (nareszcie), gdzie w zwykłym chrome różnie z tym bywa. Zajmuje 80MB nieźle...
  • avatar
   havocki
   -1
   Opera mini