Gry

Co będzie modne w 2077 roku?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Świat Cyberpunk 2077 ma być duży, ale jednocześnie pełen atrakcji. Wedle zapowiedzi można spodziewać się w nim również mnóstwa barwnych postaci.

W Night City zobaczymy 4 style wizualne

Ostatnie zwiastuny promujące nadchodzącą grę CD Projekt RED przedstawiały pojazdy, ale to nie wszystko. Pokazany został bowiem również materiał skupiający się na innym elemencie, a mianowicie na stylach, z jakimi spotkamy się w Night City. Każdy z nich odciśnie swoje piętno nie tylko na ubiorze ich przedstawicieli, ale też na posiadanych przez nich wszczepach i samochodach. W konsekwencji Night City ma być niezwykle barwnym miejscem, co jednak z uwagi na wiele niebezpieczeństw nie będzie miało wyłącznie pozytywnego wydźwięku.

Pojawić mają się tu 4 style wizualne - kicz, entropizm, neomilitaryzm oraz neokicz. Każdy z odrębną historią i innymi przedstawicielami, często dołączającymi w zależności od statusu społecznego. Brzmi zagadkowo? Poniższy materiał wideo wyjaśnia wszystko najlepiej.

Droga do sukcesu w Cyberpunk 2077 nie będzie łatwa

Uzupełniając listę nowych materiałów wideo wypada nadmienić o jeszcze jednym, bardzo krótkim już zwiastunie. Bohater, a tym samym również i gracze otrzymują tutaj wskazówki na temat drogi na szczyt władzy w Night City. Trudno mówić o zaskoczeniu. Przypomniano bowiem, że trzeba być gotowym na wiele ciężkich zadań, w realizacji których pomogą modyfikacje ciała.

Na początku tego miesiąca ogłoszono, iż Cyberpunk 2077 uzyskał status gold. Nie trzeba obawiać się już kolejnych opóźnień premiery, odbędzie się ona 19 listopada.

Najbardziej niecierpliwi gracze mogą zamawiać grę w przedsprzedaży. Przygotowano dla nich również sporo materiałów dodatkowych, takich jak chociażby przewodnik po świecie Cyberpunk 2077 czy kolekcjonerski poradnik.

Źródło: Cyberpunk 2077

Warto zobaczyć również:

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Erikson83
  Będzie NWO a wy nie będziecie wolnymi ludźmi...
  7
 • avatar
  michael85
  Wstrętna wizja i wszędzie kolorowi. Dobrze że w 2077 raczej nie będę już żył.
  3
 • avatar
  kkastr
  Nazwę dali prawidłową: kicz. Na dłuższą metę taka kolorystyka jest bardzo męcząca.
  2
 • avatar
  mgkiler
  Ciekawe czy pracują już nad nowym tytułem i jakim? Wiedźmin 4?
 • avatar
  ProducentMuzyczny
  Jak to co będzie modne w 2077? Komputery Apple! Jak zawsze!
 • avatar
  Kafaros11
  Japier.... Jak to przeczytałem w 1/10 to oczy krwawią. Średniowiecze proszę wróć, aby można było Spalić na stosie za takie dyrdymały. Było dno ale poziomy niżej osiągacie... Aż tak trudno sobie odpuścić, napisanie takiego czegoś??
 • avatar
  myszka91
  Żałosne są te ukłony Redów w stronę LGBT i Black Lives Matter.
  -2
 • avatar
  Jamalos
  fajny kawałek w tle
 • avatar
  Paciorkowiec
  Ja wiem że 2077 ale może byśmy najpierw naprawili 2020? Np. wspierając w kryzysie polską gospodarkę, a przede wszystkim polskich pracowników. Prosty wybór, może ciut droższy ale jednak - Cyber w wersji pudełkowej :) a jaki ładny będzie na półce ;)i cyk, wspieranko dla naszych.