Gry

Co będzie modne w 2077 roku?

przeczytasz w 1 min.

Świat Cyberpunk 2077 ma być duży, ale jednocześnie pełen atrakcji. Wedle zapowiedzi można spodziewać się w nim również mnóstwa barwnych postaci.

W Night City zobaczymy 4 style wizualne

Ostatnie zwiastuny promujące nadchodzącą grę CD Projekt RED przedstawiały pojazdy, ale to nie wszystko. Pokazany został bowiem również materiał skupiający się na innym elemencie, a mianowicie na stylach, z jakimi spotkamy się w Night City. Każdy z nich odciśnie swoje piętno nie tylko na ubiorze ich przedstawicieli, ale też na posiadanych przez nich wszczepach i samochodach. W konsekwencji Night City ma być niezwykle barwnym miejscem, co jednak z uwagi na wiele niebezpieczeństw nie będzie miało wyłącznie pozytywnego wydźwięku.

Pojawić mają się tu 4 style wizualne - kicz, entropizm, neomilitaryzm oraz neokicz. Każdy z odrębną historią i innymi przedstawicielami, często dołączającymi w zależności od statusu społecznego. Brzmi zagadkowo? Poniższy materiał wideo wyjaśnia wszystko najlepiej.

Droga do sukcesu w Cyberpunk 2077 nie będzie łatwa

Uzupełniając listę nowych materiałów wideo wypada nadmienić o jeszcze jednym, bardzo krótkim już zwiastunie. Bohater, a tym samym również i gracze otrzymują tutaj wskazówki na temat drogi na szczyt władzy w Night City. Trudno mówić o zaskoczeniu. Przypomniano bowiem, że trzeba być gotowym na wiele ciężkich zadań, w realizacji których pomogą modyfikacje ciała.

Na początku tego miesiąca ogłoszono, iż Cyberpunk 2077 uzyskał status gold. Nie trzeba obawiać się już kolejnych opóźnień premiery, odbędzie się ona 19 listopada.

Najbardziej niecierpliwi gracze mogą zamawiać grę w przedsprzedaży. Przygotowano dla nich również sporo materiałów dodatkowych, takich jak chociażby przewodnik po świecie Cyberpunk 2077 czy kolekcjonerski poradnik.

Źródło: Cyberpunk 2077

Warto zobaczyć również:

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Erikson83
  7
  Będzie NWO a wy nie będziecie wolnymi ludźmi...
  • avatar
   michael85
   3
   Wstrętna wizja i wszędzie kolorowi. Dobrze że w 2077 raczej nie będę już żył.
   • avatar
    kkastr
    2
    Nazwę dali prawidłową: kicz. Na dłuższą metę taka kolorystyka jest bardzo męcząca.
    • avatar
     mgkiler
     0
     Ciekawe czy pracują już nad nowym tytułem i jakim? Wiedźmin 4?
     • avatar
      ProducentMuzyczny
      0
      Jak to co będzie modne w 2077? Komputery Apple! Jak zawsze!
      • avatar
       Kafaros11
       0
       Japier.... Jak to przeczytałem w 1/10 to oczy krwawią. Średniowiecze proszę wróć, aby można było Spalić na stosie za takie dyrdymały. Było dno ale poziomy niżej osiągacie... Aż tak trudno sobie odpuścić, napisanie takiego czegoś??
       • avatar
        myszka91
        -2
        Żałosne są te ukłony Redów w stronę LGBT i Black Lives Matter.
        • avatar
         Jamalos
         0
         fajny kawałek w tle
         • avatar
          Paciorkowiec
          0
          Ja wiem że 2077 ale może byśmy najpierw naprawili 2020? Np. wspierając w kryzysie polską gospodarkę, a przede wszystkim polskich pracowników. Prosty wybór, może ciut droższy ale jednak - Cyber w wersji pudełkowej :) a jaki ładny będzie na półce ;)i cyk, wspieranko dla naszych.