Wydarzenia

Co TP-Link przygotował na PGA 2019?

przeczytasz w 1 min.

Już w ten weekend odbędzie się tegoroczna edycja targów Poznań Game Arena. Kolejnym producentem, który uświetni swoją obecnością to wydarzenie, jest TP-Link.

TP-Link na Poznań Game Arena 2019

Strefa TP-Link na PGA 2019 wypełniona będzie atrakcjami, które warto wpisać na listę „rzeczy do obejrzenia”. Zobaczymy między innymi zaprezentowany niedawno router TP-Link Archer AX6000, który pracuje w standardzie Wi-Fi 6, oferując tym samym przepustowość na niezwykłym poziomie 5952 Mb/s. Oprócz tego urządzenie zostało wyposażone w 2,5-gigabitowy port WAN i 8 anten zewnętrznych – takiemu cacku na pewno warto się przyjrzeć.

TP-Link Archer AX6000

Działanie routera będzie można przetestować w specjalnej strefie Free2Play, gdzie pobawimy się przy popularnych grach sieciowych. Będziemy mogli również wziąć udział w różnorakich turniejach, by powalczyć o cenne nagrody. Wśród nich: ergonomiczne fotele gamingowe XTHRONE Chronos.

W strefie TP-Link będzie można również spotkać i przybić piątkę z ósemką influencerów i influencerek. To e-sportowcy Łukasz „Tuttek” Lipka, Nikomed „Gluhammer” Królewski, Aleksanda „Al3xandras” Hanula i Jakub „Jacob” Wrotniak, testerki Angela, Brunecia i Kasix oraz top streamerka UrQeen.

Jeśli od chodzenia rozbolą was nogi, w strefie TP-Link będziecie mogli też usiąść na wygodnych pufach, a jeśli od robienia zdjęć wasze smartfony odmówią posłuszeństwa, tam też je naładujecie, korzystając z powerbanków.

TP-Link powerbank

Tagi Poznań Game Arena 2019 odbędą się w dniach 18-20 października. Więcej informacji o nadchodzącej edycji PGA znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Źródło: MTP, PGA, TP-Link

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sacrell
  0
  Wszystkie nowe routery takich firm jak ASUS, TP-LINK itp. już od jakiegoś czasu mają wsparcie WiFi6, ale co się dzieje z obsługą WPA3 ? Żadne, nawet najdroższe nie posiada na tą chwilę tej obsługi (pomijam na razie urządzenia, które to obsługują typu smartfon, laptop itp.). Jedynie NETGEAR Nighthawk AX12 ma na pokładzie wsparcie dla WPA3. Pytanie......co to się stanęło z resztą producentów ? :) W sumie jeśli już kupować i wydawać kupę pieniędzy to właśnie przyszłościowo aby taką funkcjonalność posiadał, a czy reszta dostanie firmware z takową obsługą ? Wszędzie cisza....
  • avatar
   pawluto
   0
   8 anten...szkoda że nie 12...
   Nie lepsze dwie anteny ale dwa razy mocniejsze od tych ośmiu ???