Gry

Cyberpunk 2077 jest już grywalny od początku do końca

przeczytasz w 1 min.

Nie znaczy to jednak, że wkrótce odbędzie się premiera. Wprawdzie Cyberpunk 2077 można już ukończyć, ale przed twórcami jeszcze wiele pracy.

Informacji na temat Cyberpunk 2077 zaczęło przybywać. Szersza publiczność wciąż nie miała jednak okazji do przyjrzenia się fragmentom rozgrywki co rodzi pytania, na jakim etapie jest obecnie ta produkcja. Wygląda na to, że można być spokojnym.

Z okazji targów Gamescom 2018 studio CD Projekt RED pochwaliło się kilkoma nowymi grafikami, ale jeśli chodzi o materiały wideo, te znów prezentowane były za zamkniętymi drzwiami. Z relacji zaproszonych przedstawicieli mediów wynika, iż polski producent przygotował coś innego względem targów E3 2018. Tym razem pokazano Night City po zmroku i męską wersję głównego bohatera.

„Wiedzieliśmy jak stworzyć piękną nocną scenerię w Night City. Ale tworząc Cyberpunk 2077 jako grę w otwartym świecie z cyklem dnia i nocy wiedzieliśmy, że będziemy musieli zbudować Night City tak, by dobrze wyglądało także w świetle dziennym. Było to dla nas większym wyzwaniem, ale zdecydowaliśmy się przygotować zwiastun w świetle dziennym, który pchnął nas dalej.” - Richard Borzymowski, producent gry

Co jednak najważniejsze, Cyberpunk 2077 jest już grywalny od początku do końca. Nie znaczy to jednak, że wkrótce odbędzie się premiera. Nikt nie ukrywa, że wciąż dostrzec można wiele błędów i elementów, które wymagają dopracowania. Tak naprawdę ukończona została jedynie warstwa fabularna, chociaż pewnie i tu zajdą jeszcze pewne korekty.


Cyberpunk 2077 trafi na PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4. Data premiery gry jest jeszcze tajemnicą.

Źródło: vg247, Cyberpunk 2077

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rlistek
  24
  Wyciekł też trailer w wersji z RTX ON
  https://youtu.be/Pvgb5a7vuLs?t=6s
  • avatar
   PS5 to smiec
   3
   Pisze pzeciez ze premiera w 2077.
   • avatar
    KORGAN
    -4
    Premiera na bank w 2019 roku.