Gry

Cyberpunk 2077 na The Game Awards 2018? Nic z tego

przeczytasz w 1 min.

Radość niektórych dziennikarzy i graczy była zdecydowanie przedwczesna. CD Projekt RED póki co nie planuje kolejnej prezentacji gry.

Cyberpunk 2077 to jedna z najgoręcej wyczekiwanych gier, informacje na jej temat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Ostatnio w sieci pojawiły się sugestie, iż kolejna prezentacja będzie miała miejsce już za kilka dni. Nic z tego.

Zamieszania narobiły doniesienia, iż Cyberpunk 2077 zostanie pokazany podczas gali The Game Awards 2018, która odbędzie się 7 grudnia. Wydawało się, że są one nieco na wyrost i dość szybko się to potwierdziło. Marcin Momot wydał krótki komunikat, który rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Skąd w ogóle całe zamieszenie? Winowajcą okazał się Geoff Keighley i jego krótki filmik zapowiadający galę, na którym przez ułamek sekundy widoczny był Cyberpunk 2077. Oczywiście swoje zrobili tu również dziennikarze widzący w tym zapowiedź prezentacji.

Data premiery Cyberpunk 2077 cały czas pozostaje zagadką, mówi się jednak o 2019 roku. Wiadomo, że platformy docelowe gry to PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Marcin Momot - twitter, Geoff Keighley - twitter

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KORGAN
  -24
  ROCKSTAR ich i tak zmasakrował RDR 2, że teraz przesuną o 2-3 lata premiere.
  • avatar
   Makkk
   0
   Niech wyjdzie i w 2021 roku. Ale niech będzie takim WOW, żeby recenzentom zabrakło skali :D
   • avatar
    system
    0
    Biorę w ciemno, mogę preorder zakupić już teraz gdyby się dało.