Serwery plików NAS

D-Link: router-kombajn już wkrótce w sprzedaży

Grzegorz Kubera | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Grzegorz Kubera
3 komentarze Dyskutuj z nami

Najnowszy router D-Linka to swoisty miks. Urządzenie ma ogromną funkcjonalność i jest pierwszym tak bogato wyposażonym routerem na rynku. Wkrótce trafi do sprzedaży.

Router D-Linka to nie tylko sprzęt sieciowy. Znajdziesz w nim również twardy dysk pozwalający na wykonywanie backupu, jak i zintegrowaną cyfrową ramkę na zdjęcia.

Nowość nazywa się D-Link DIR-685 i będzie kosztować 300 dol.

Router wyposażony na maksa

Nie wiadomo czy nietypowy router D-Linka odniesie rynkowy sukces. Trzeba jednak przyznać, że sam pomysł jest interesujący.

Router bezprzewodowy to urządzenie codziennego użytku, które zazwyczaj stoi na biurku, działając 24 godziny na dobę. No właśnie. Stoi, stoi i tylko się kurzy.


D-Link DIR-685 (Fot. Materiały prasowe)

Oczywiście znajdziemy na rynku routery wyposażone w wyświetlacz. Ten jednak nie potrafi zaoferować takich możliwości jak cyfrowa ramka, która przyciągnie uwagę użytkowników na dłużej.

Co więcej, router D-Link DIR-685 ma także twardy dysk pozwalający na backup danych. Dzięki temu nie musimy kupować odrębnego urządzenia do wykonywania kopii zapasowych.

Router DIR-685 obsługuje standard 802.11 n, oferując przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa i szereg innych ciekawych funkcji.

Sprzęt ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Sugerowana cena detaliczna to 300 dol.

Źródło: Inf. własna, CNBC.com

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mICh@eL
  Heh... Irek Skop go testuje - czekamy na recke :P
 • avatar
  Konto usunięte
  Całkiem fajny pomysł z tą ramką, nie musiałbym swojego netgeara chować po kątach, a zamiast tego mógłbym go postawić na półce jako ozdoba :) Ale cena za to jest mało zachęcająca...
 • avatar
  Konto usunięte
  Dosyć ciekawy produkt. Sam na niego czekam. Cena w sumie w miarę przystępna jeżeli przyjąć, że wydajnością będzie porównywalny z dir-655 plus do tego dns-323. No i ten elegancki design. Coś co po prostu lubię.