Gry

Dakar 18 - nowa gra rajdowa w drodze

przeczytasz w 1 min.

Rajd Dakar ma w końcu doczekać się dobrej gry. Na razie jednak zbyt wcześnie, by oceniać, czy to może się udać w przypadku zapowiedzianego Dakar 18.

Mający pokaźne grono wielbicieli Rajd Dakar doczekać ma się wreszcie gry z prawdziwego zdarzenia. Firma Deep Silver zapowiedziała, że jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy Dakar 18 stworzony przez Bloodmoon Entertainment. 

Na razie o samej grze wiadomo niewiele. Potwierdzono jedynie, że będzie ona w pełni licencjonowana, że pojawią się tryby dla jednego i wielu graczy, że dostępne będą pojazdy z rozmaitych kategorii (w tym samochody, motocykle i quady), a także że świat będzie otwarty.

Wiemy też, że gra Dakar 18 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4Xbox One, a także że na wszystkich tych platformach oferować ma „oszałamiającą oprawę wizualną”. Otrzymaliśmy wprawdzie również zwiastun, ale próżno szukać na nim fragmentów rzeczywistej rozgrywki.

Dakar 18 – pierwszy zwiastun gry

Źródło: Deep Silver

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kerebron
  0
  A będą prawdziwe, kilkusetkilometrowe OS-y i nawigacja wg. roadbooka? No i oczywiście mozliwość modowania (pojazdy i trasy). Z tego co wiem, jedyną grą, która takie rzeczy oferuje, jest Rally Raid - dość leciwa, uproszczona i niestety z nieszczególną fizyką jazdy. Ale na bezrybiu i rak ryba...
  • avatar
   stach122
   0
   W sumie może być fajne, zobaczymy
   • avatar
    Dudzio993
    0
    Czyżby na Quadzie kierował Pan Rafał Sonik ?:)