• benchmark.pl
  • Gry
  • Do premiery nowego Test Drive Unlimited daleko, a to nie jedyna zła wiadomość
Gry

Do premiery nowego Test Drive Unlimited daleko, a to nie jedyna zła wiadomość

przeczytasz w 1 min.

Wprawdzie w Test Drive Unlimited Solar Crown prędkość będzie miała niebagatelne znaczenie, ale jeśli chodzi o premierę to z nią twórcy nie zamierzają się śpieszyć.

Kiedy premiera Test Drive Unlimited Solar Crown? Nieprędko

Z zapowiedzią nowego Test Drive Unlimited mieliśmy do czynienia niemal równo rok temu. Trudno twierdzić, że zostaliśmy później zasypani lawiną informacji i materiałów, tak naprawdę pojawił się tylko krótki zwiastun. Teraz opublikowano kolejny, nieco dłuży, ale utrzymany w bardzo podobnym tonie.

Co ważne, materiał zdradza datę premiery gry. Test Drive Unlimited Solar Crown ma trafić w ręce graczy 22 września przyszłego roku. To dość odległy termin, ciężko wyrokować czy okaże się tym ostatecznym.

Nowy Test Drive Unlimited to wyścigowe MMO

Jeśli chodzi o platformy docelowe, to ta kwestia została wyjaśniona już wcześniej. Test Drive Unlimited Solar Crown trafi na PC oraz konsole Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Gracze mają otrzymać tu możliwość ścigania się po Hong Kong Island, wedle obietnic odtworzonej w skali 1:1. Można spodziewać się nie tylko terenów miejskich. Trzeba tu zaznaczyć, że twórcy przy okazji powyższej prezentacji określili Test Drive Unlimited Solar Crown mianem „motoryzacyjnego MMO”. Nie zostało to sprecyzowane, ale niektórym nieco mąci atrakcyjność całości. Trzeba poczekać, z czasem twórcy powinni nieco dokładniej przybliżyć to, jak mocno zaakcentują tu elementy sieciowe.

Źródło: Nacon

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Dudi4Fr
    0
    Ciekawe czemu zapowiadają nowe TDU z takim wyprzedzeniem mogli spokojnie poczekać do E3 2022. Za razem premiera w tym roku i próba konkrecji z Horizon 5 byłoby strzał w oba kolana.