Gry

Daty premier Wii MotionPlus i Wii Sport Resort już znane

przeczytasz w 1 min.

Jak donosi dziś serwis Eurogamer.net Nintendo ogłosiła dziś oficjalnie, że Wii MotionPlus (o którym pisaliśmy w zeszłym roku) pojawi się na europejskich półkach sklepowych już 12 czerwca tego roku. Niestety, na ta chwile nie jest jeszcze znana jego cena (w USA będzie kosztować 19,99$).
Gwoli przypomnienia – urządzenie to jest specyficznym dodatkiem do kontrolera Wii Remote pozwalającym na znaczną poprawę precyzji śledzenia ruchów ręki gracza i jego orientacjiw przestrzeni 3D. 

Pierwszym projektem Nintendo, który ma w pełni wykorzystywać możliwości płynące z Wii MotionPlus jest druga odsłona jednej z najpopularniejszych gier na konsole Nintendo Wii. Mowa oczywiście o zapowiedzianej podczas zeszłorocznych targów E3 grze Wii Sport Resort,  która według dzisiejszych informacji ma pojawić się w Europie dopiero 24 lipca. Jest to dośc dziwna decyzja Nintendo zważywszy na fakt, iż wcześniejsze doniesienia wskazywały na to, że produkcja ta będzie  tytułem startowym dla Wii MotionPlus. Aktualnie zaś nie wiadomo czy na premierę tegoż urządzenia gotowa bedzie jakakolwiek gra z nim kompatybilna.


 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ależ zainteresowanie tematem... Nie pchajcie się, każdy zdąży skomentować!
  • avatar
   wolfikx
   0
   Co tu komentować, kolejne wibratory od Nintendo ;)
   • avatar
    szawel
    0
    Zawsze się zastanawiałem kto kupuje Wii.