Pamięć RAM

DDR 3 od OCZ za grosze?!? Prawie!

przeczytasz w 1 min.

Największą barierą dla chętnych na zakup pamięci typu DDR3 była (jest) ich wysoka cena. Teraz może się to zmienić. Amerykański sklep Newegg oferuje pamięci OCZ Special Ops 2GB (2 x 1GB) 240-Pin DDR3 SDRAM DDR3 1333 (PC3 10666) za 43.99$, jednak po wysłaniu "rabatowego" e-maila do firmy klienci otrzymują zwrot 20$! Oferta jest dostępna na newegg.com. 

Dla bardziej wymagających użytkowników sklep wprowadził do swej oferty OCZ Gold 2GB (2 x 1GB) 240-Pin DDR3 SDRAM DDR3 1600 (PC3 12800) za 52.99$. Po wysłaniu odpowiedniego e-maila otrzymujemy zwrot w wysokości 10$. Można je zamówić na tej stronie.

Jak łatwo policzyć, przy dzisiejszym kursie dolara kości kosztują po otrzymaniu rabatu zaledwie odpowiednio ok 80 zł i 157 zł. Miejmy nadzieję że podobna oferta znajdzie się na europejskim i polskim rynku. A jeśli ktoś wybiera się wkrótce do USA to może mu się nadarzyć nie lada okazja.

Źródło: Fudzilla

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Takie promocje obejmuja jedynie rezydentow USA, bedac w Europie nie otrzymamy takiego kuponu. Newegg bardzo czesto ma tego typu akcje tzw mail-in-rabate. Nie dotyczy to jedynie podzespolow PC ale szeroko rozumianej elektorniki.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   :o toż to taniej niż za DDR2! Nawet bez tego rabatu jest bardzo tanio, w szczególności jak na DDR3.
   Gdyby tylko tak płyty i procki taniały... eh ;)
   • avatar
    Szymon331
    0
    Ciekawe ciekawe. Żeby tylko te DDR2 nie drożały.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Problem w tym, że u nas obowiązuje zdzierczy przelicznik 1$=1Euro, tak więc elektronika (i nie tylko) jest u nas (w całej Europie, a w Polsce w szczególności) sporo droższa niż w U.S.A. W końcu jesteśmy "bogatszym" krajem od Ameryki.... :(