Gry Xbox One

Demo Forza Horizon 3 będzie dostępne już jutro

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
18 komentarzy Dyskutuj z nami

Microsoft pozwoli sprawdzić produkcję studia Playground Games przed premierą.

Wydaje się, że fanom wyścigów nie trzeba długo rekomendować Forza Horizon 3. I bez tego jest to tytuł gorączkowo wyczekiwany. Gdyby jednak ktoś miał wątpliwości odnośnie jego atrakcyjności to przewidziano coś bardzo w takiej sytuacji przydatnego.

Microsoft zapowiedział, iż można będzie sprawdzić grę w wersji demo. Co najlepsze, nie trzeba będzie na nią długo czekać - udostępniona zostanie ona właścicielom konsoli Xbox One już jutro (12 września).

Niestety, nie została ujawniona zawartość wersji demo. Wiadomo za to, że zainteresowani przygotować muszą się na pobranie 18,34 GB danych.

Premiera finalnej wersji gry planowana jest natomiast na 27 września. Warto przypomnieć, że dostępna będzie ona nie tylko na Xbox One, ale także na PC z Windows 10.

Źródło: microsoft

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  drcocaina
  Taka seria - taki produkt - taka jakość i jeszcze do tego demo - nawet moja żona mnie tak nie rozpieszcza, a święta dopiero za cztery miesiące. Brak mi słów.
  9
 • avatar
  Cruciat
  Gdzie demo na PC? :(
  8
 • avatar
  dudek079
  W sklepie windows pojawiła się czwarta opcja. Nie ma ceny i możliwości zamówienia, ale pisze że jeszcze niedostępna, w opisie jest dostępność Xbox One i Komputer więc może to jest demo i będzie na obie platformy :)
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Ok no może trochę przesadziłem z tym że na konsole nie powinni dawać ale ktoś w ciemno na pc będzie kupował i jeszcze straci kasę.Powinni dać na pc jako pierwsze a potem na konsole.
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  No i po co dawać demo na konsole,żeby sprawdzić na niej czy ta gra pójdzie ? A i ta gra na torrenty nie trafi na pewno.
  -2
 • avatar
  Konto usunięte
  No i po co nam głowę zawracacie jak tylko na xbox one a nie dla nas?
  -9
 • avatar
  fuera de la ley
  Na pc też powinno zawitać demko.