Gry

Dziki Zachód wzywa. Desperados III z czerwcową datą premiery

przeczytasz w 1 min.

Cóż za miła niespodzianka! Desperados III nadejdzie jeszcze przed rozpoczęciem kalendarzowego lata. Zaraz przed nim, dla ścisłości.

Kiedy premiera Desperados III? Już w czerwcu!

Wiemy wreszcie, kiedy powrócimy na Dziki Zachód, by znów spędzić kilka chwil z Johnem Cooperem i jego ekipą – premiera gry Desperados III odbędzie się 16 czerwca 2020 roku. Równocześnie ukażą się wszystkie trzy wersje, a więc przeznaczone na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Jak niedawno się dowiedzieliśmy, oprócz edycji standardowej ukaże się również (dobrze wyposażona) „kolekcjonerka” z pozytywką, figurkami, soundtrackiem i innymi bonusami. 

Zobacz najnowszy zwiastun Desperados III – John Cooper ujawnia datę premiery:

O Johnie Cooperze mówi się, że jest szybszy od własnego cienia, a pudłowanie zdecydowanie nie jest w jego stylu. W czerwcu rewolwerowiec (wraz z czwórką kompanów) wyruszy w podróż, podczas której będziemy musieli wykazać się zmysłem taktycznym, sprytem i umiejętnością wykorzystania mocnych stron każdego z członków drużyny. To taktyczna strategia, która ma nie wybaczać błędów, ale włożony trud sowicie wynagradzać.

Jeśli już powiedzieliśmy o podróży, to zaznaczmy koniecznie, że w rzeczywistości Desperados III będzie prequelem. Będziemy więc mogli poznać początki „kariery” Johna Coopera – sprzed wydarzeń przedstawionych w pierwszej odsłonie tej serii. Nie wiem jak wy, ale ja jak najbardziej jestem zainteresowany i datę 16 czerwca już zaznaczyłem na czerwono w swoim kalendarzu. 

Źródło: Koch Media, THQ Nordic, informacja własna

Czytaj dalej o grach strategicznych: 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!