Gry PlayStation 4

Detached - kosmiczna przygoda wkrótce także na PlayStation VR

przeczytasz w 1 min.

Polskie Anshar Studios stworzyło grę, która zarazem świetnie wygląda i pozwala dobrze się bawić. Początkowo Detached – bo o niej mowa – dostępna była tylko na PC, ale już w lipcu trafi na PlayStation VR.

Detached to jak dotąd jedna z najlepszych gier na gogle VR, jakie przyszło nam testować. Była zarezerwowana dla pecetowców, ale właśnie dowiedzieliśmy się, że już 5 lipca na rynku pojawi się wersja przeznaczona na PlayStation VR.

Konsolowa edycja Detached nie będzie się zbytnio różnić od tej pecetowej. Gracz z goglami na głowie będzie mógł więc poczuć się jak astronauta swobodnie eksplorując kosmos lub rywalizować z przeciwnikami w trybie wieloosobowym. Czeka na niego 45 osiągnięć do odblokowania.

Detached screen

Sami twórcy określają Detached jako „eksploracyjną grę VR osadzoną w zimnej przestrzeni kosmicznej, gdzie będziesz musiał wykazać się taktyką i umiejętnościami, aby przetrwać. […] Użytkownicy PlayStation VR będą mieli okazję poczuć jak to jest znaleźć się w kosmosie i doświadczyć wrażeń, do tej pory zarezerwowanych wyłącznie dla astronautów”.

Twórcy zdradzili również, że cena wyniesie 25 euro, a na dopełnienie zapowiedzi przygotowali zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej:

Detached na PlayStation VR - zwiastun gry

Źródło: Anshar Studios

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Michał 06
  0
  Ale nieziemska grafika ;P
  • avatar
   Kieresz
   0
   gra jest swietna ale bez mocnego żołądka nie podchodzcie....