Gry

Diablo 3: Reaper of Souls dostępny na konsole?

przeczytasz w 1 min.

Producent nie powiedział tego wprawdzie wprost, ale dał do zrozumienia, że w przyszłości są na to szanse.

Diablo 3: Reaper of Souls gra dodatek konsole

Diablo III mogło już nieco znudzić się graczom korzystającym z PC, ale dla tych, którzy korzystają z konsol, jest to dopiero nadchodząca, naprawdę duża premiera. Czy doczeka się dodatków?

Produkcja studia Blizzard zadebiutowała na PC w maju zeszłego roku. Na odbywających się kilka dni temu w Kolonii targach Gamescom 2013 potwierdzone zostały prace nad pierwszym rozszerzeniem - Reaper of Souls. Wprowadzi ono do gry nie tylko nowy wątek fabularny, ale także dodatkową klasę postaci, nieznanych wcześniej przeciwników, zwiększony limit doświadczenia i nieco mroczniejszą oprawę graficzną. Wszystko to rzecz jasna na PC, ale czy Reaper of Souls zawita również na konsole?

Wydaje sie to całkiem możliwe. Producent nie powiedział tego wprawdzie wprost, ale dał do zrozumienia, że w przyszłości są na to szanse.

"Nasza filozofia każe nam zawsze pracować w danym czasie nad jednym tylko projektem. Mamy Diablo 3 na PC, wydaliśmy go, a następnie mały zespół rozpoczął prace nad Diablo 3 w wersji na obecne konsole. Teraz zespół koncentruje się na Reaper of Souls w wersji PC. Jeśli spojrzeć w przeszłość, można chyba wnioskować, co może przynieść przyszłość. W tej chwili nie możemy niczego ogłosić."


W tej chwili gracze korzystający z konsol czekają jednak na podstawową wersję gry. Na PlayStation 3 oraz Xbox 360 pojawi się ona już 3 września. Na premierę Diablo III na konsolach nowej generacji poczekać trzeba natomiast do przyszłego roku.

Źródło: pcgamer, polygon

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  10
  Ja bym to wszystko nazwał Diablo 2.5 które wyszło 5 lat temu.

  A teraz na serio czekamy na poważną gre co sie nazwie Diablo 3 i takim Diabłem będzie.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   http://noobplay.pl/content/diablo-3-reaper-wallets hehe ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ja bym wolał nie ukończyć gry niż przechodzić ją co chwile tak samo w 1 dzień. Było by to o niebo ciekawsze ;] Samo AH nie jest tragedią 3 części a RMAH i cenie goldu to po 500h gry nie uzbiera się tyle co kupienie za 2 Euro obecnie także to psuje cały czar zabawy. A napewno jest wiele przekrętów dzięki którym ktoś sprzedaje drogo i kupuje tanio jak to wszędzie gdzie można zarobić.
    Za 1 akt, 1 dodatkową klasę i ten sam mały świat ( statyczny ) dziękuję bardzo chyba że cena spadnie do 20zł lub czymś mnie zaskoczą w co wątpię.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Legenda głosi że dodatek wyjdzie w 2014 roku.