Gry na konsole

Diablo 3: Ultimate Evil Edition na konsole nowej i starej generacji

z dnia 12-05-2014
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Poznaliśmy datę premiery, platformy docelowe i zawartość.

Diablo 3 konsole

Ultimate Evil Edition to specjalna wersja gry Diablo III zawierająca „podstawkę” (wraz z wszystkimi dotychczasowymi aktualizacjami) oraz rozszerzenie Reaper of Souls. Firma Blizzard oficjalnie potwierdziła właśnie sierpniową premierę zestawu oraz jego platformy docelowe. Okazuje się, że ukaże się on na konsolach starej i nowej generacji – tak z rodziny PlayStation, jak i Xboksach.

Konsolowcy mogą już zacierać ręce. Szczególnie ci, którzy myślą o Diablo III na Xbox One oraz PlayStation 4 – dla nich Ultimate Evil Edition oznacza bowiem zupełny początek przygody z nowym dziełem studia Blizzard. Posiadacze starszej generacji po raz pierwszy otrzymają natomiast możliwość zapoznania się z dodatkiem Reaper of Souls.

Co ważne, możliwy będzie transfer postaci z podstawowej wersji gry na PS3 lub X360 do Ultimate Evil Edition. Więcej – będzie także opcja przeniesienia bohatera z konsoli starej na konsolę nowej generacji. Wszystkie platformy będą miały również dostęp do czteroosobowego trybu kooperacji oraz multiplayera online.

Poza platformami docelowymi oficjalnie potwierdzono także premierę. Ta odbędzie się 19 sierpnia bieżącego roku. Podano także ceny (niestety tylko w dolarach) – wyniosą one 39,99 na stare i 59,99 na nowe konsole.

Źródło: Eurogamer, VG247

marketplace

Komentarze

14
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  - Cześć
  - Cześć
  - Co robiłeś wczoraj gdy dzwoniłem do ciebie, aby zaproponować wypad wspólną ekipą na działkę
  - Grałem w Diablo...
  - Poważnie... I coś ciekawego zdobyłeś?
  - Pewnie, od kilku miesięcy raz na jakiś czas wypadanie jakiś item, który poprawi staty o 1% . Wczoraj w sumie to nic takiego nie znalazłem...
  - Czyli dalej to samo co od premiery, monotoniczne szwendanie się w poszukiwani cyferek dla samych cyferek?
 • avatar
  Na "konsole nowej generacji" to jakieś nowe konsole o których nie słyszałem ktoś zapowiadał?
  Bo jak dla mnie to jest obecna generacja (PS4, Xbox ONE) i stara generacja (PS3, XBox 360)
  Dlatego właśnie pytam.
 • avatar
  Ta gra to parodia diablo ale Blizzard i tak ładnie trzepie na tym kasę. Pograłem miesiąc w RoSa i zaczyna mnie to nudzić bo dodatek został niestety zrobiony na od3.14erdol.
 • avatar
  Może jak cena spadnie.
  -2
 • avatar
  Co ważne, możliwy będzie transfer postaci z podstawowej wersji gry na PS3 lub X360 do Ultimate Evil Edition. Więcej – będzie także opcja przeniesienia bohatera z konsoli starej na konsolę nowej generacji


  A postacie to nie są na serwerze czasem zapisywane?
 • avatar
  A wersja PC? Nie uśmiecha mi się kupowanie podstawki + dodatek po 100+ każda. Rzućcie tę kombi wersję za 100 góra to może się więcej PCtowców przekona do D3.
 • avatar
  A już traciłem nadzieję że dodatek nie pojawi się na PS3 i X360 :)