Internet

D&D: 30 GB za darmo i nie tylko

przeczytasz w 1 min.

Glide OS 4.0 to kompleksowe rozwiązanie opierające się na Clound Computingu, w dodatku wolne od reklam i w wersji Free oferujące 30 GB powierzchni dyskowej.

Glide reklamuje się jako ucieczka od codziennego natłoku spamu, reklam i wszelkich wyskakujących w oknie przeglądarki ogłoszeń. Rozwiązanie oferuje dostęp do wielu funkcji, w tym bezpłatnej przestrzeni dyskowej o pojemności 30 GB, na której można przechowywać własne pliki. Te będą tam w pełni bezpieczne.


Program do tworzenia prezentacji

Bezpłatne konto udostępnia kilka aplikacji do pracy i współpracy. Jeśli założysz konto, możesz udostępnić je maks. 6 innym użytkownikom i wspólnie pracować nad danym projektem.

» Glide - 30 GB za darmo (wymagana rejestracja)

Glide to nie tylko bezpłatny dysk online, ale także różne narzędzia - nie bez powodu twórcy serwisu twierdzą, że to "internetowy system operacyjny". Znajdziesz w nim m.in. aplikację do edycji zdjęć, rozbudowany notatnik, komunikator, edytor tekstu, program do tworzenia prezentacji czy też pokazów slajdów. Możliwości jest naprawdę sporo.


Klient e-mail

Warto spróbować, a jeśli nie spodobają wam się dostępne funkcje, zawsze pozostaje jeszcze 30 GB miejsca na własne pliki.

Poprzedni artykuł z cyklu D&D:

• D&D:bezpłatne galerie do aukcji Allegro
 

Źródło: Inf. własna

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ja już się wkręciłem :D Zakładam konto i przesyłam swoje zdjęcia jako kopie zapasową. Taki news był mi potrzebny. Super !
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Na wirtualnych dyskach można co najwyżej trzymać sejwy z gier albo wypociny kilkuletniej siostry w paincie. Jeden włam hakera i wszystkie dane użytkowników ma na talerzu. Nawet firmom udostępniającym ową usługę bym nie wierzył, w końcu to na ich dyskach przechowuję się nasze dane, a nie wiadomo czy nie kopiują tego i nie odszyfrowują sobie z własnych algorytmów zabezpieczających.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    na chomikuj jest lepiej i bez limitów ;]
    • avatar
     Warmonger
     0
     Bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy komputer wykorzystują do pracy w zadaniach półprofesjonalnych. 30GB to mnóstwo miejsca na dokumenty i projekty, choć osobnicy pragnący udostępnić innym swoją kolekcję mp3 oraz filmów porno poczują się zawiedzeni.

     Systemy rozproszone to przyszłość!