• benchmark.pl
 • Gry
 • Dishonored 2 to nowe, ale znów intrygujące miejsce - poznajcie Karnakę
Gry

Dishonored 2 to nowe, ale znów intrygujące miejsce - poznajcie Karnakę

przeczytasz w 1 min.

Dishonored 2 przyniesie nam ładniejsze widoki. Nowe miasto dać ma też zdecydowanie więcej możliwości.

Dishonored 2 nie zalicza się może do grona najbardziej wyczekiwanych obecnie gier, ale gracze mający do czynienia z poprzedniczką z pewnością uwzględniają ten tytuł w swoich kalendarzach. Wiedzą też zapewne, gdzie osadzona zostanie opowiadana tu historia, co twórcy postanowili dokładnie teraz przybliżyć.

Od pierwszych zapowiedzi jasne było, iż Dunwall zamienione zostanie na Karnakę. Chociaż sam klimat Dishonored 2 niczym zaskoczyć nie powinien, miasto będzie już zupełną nowością. Od Dunwall odbiega wieloma elementami - pogodą, historią, architekturą, a nawet mieszkańcami.

Będzie miało to znacznie dla samej rozgrywki. Nie tylko z powodu nowych widoków. Swoboda poruszania się ma być teraz większa, tak samo jak cała dostępna dla bohaterów przestrzeń. Umiejętne wykorzystanie miejskiej architektury pomoże w szybszym dotarciu do celu.

„Witaj w Karnace, nowym, niezwykłym miejscu akcji Dishonored 2. Zwiedź miasto i zapoznaj się ze wszystkim od jego historii po najdrobniejsze elementy domów jego mieszkańców. Dowiedz się, czemu Karnaca to nie tylko nowe miejsce, lecz także nowy sposób na czerpanie wrażeń z Dishonored 2, zapoznając się w ekskluzywnym materiale z przemyśleniami zespołu Arkane Studios.”


Jak Wam się podoba? Premiera Dishonored 2 odbędzie się 11 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Adios6293
  0
  Lol widac ze juz nawet swojej opini nie mozna tutaj wyrazic :P
  • avatar
   Adios6293
   -3
   Ciekawe co z tego wyjdzie, jedynka byla nawet nawet tylko ta grafika.... tragedia :P
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Mafia 3 z blokada 30fps na PC. Stad ten ban na recki.