Gry

Dla Polaków wybrakowana Two Worlds II

Jakub Kralka | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Jakub Kralka
30 komentarzy Dyskutuj z nami

Mowa o edycji kolekcjonerskiej. Cały świat dostanie przyzwoitą, Polska nie dostanie żadnej. Dyskryminacja jest tym bardziej bolesna, że Two Wolrds II to... polska gra.

  Warto przeczytać:
 

Kolejne wieści o polskich wyścigach "Rajd Polski" + gameplay

Trudno jest zrozumieć idee, które przyświecają CD Projektowi. W głębi ducha wciąż pozostaje nadzieja, że wydawca przygotował dla nas coś naprawdę wyśmienitego i zaatakuje w ostatniej chwili. Jednak na ten moment sprawy nie jawią się zbyt kolorowo.

Jak podaje serwis Gry-OnLine "w skład specjalnej wersji Two Worlds II miała wejść bonusowa płyta DVD z dodatkowymi materiałami, figurka kobiety-maga, podkładka pod mysz, karty do gry z wizerunkami poszczególnych postaci, książka z artworkami, mapa świata, a także instrukcja."

Tradycyjna wersja RPG'a przygotowanego przez krakowskie studio Reality Pump na sklepowe półki trafi już 12. listopada. Jej cenę ustalono na poziomie prawie 120 złotych.

Źródła: CDP, GOL

Polecamy artykuły:    
Test: jeszcze szybsze Core i3 i Core i5
Testy monitorów LCD: 9 modeli Full HD
Niedrogie a wydajne: 5 x GTS450

 

Komentarze

30
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Gasek
  Jak by tak zrobili z Wiedżminem 2 to bym protestował przed siedzibą cdprojekt, ale szkoda, że w ogóle się do tego posunęli..
 • avatar
  renholder1987
  Reklamować się za granicą to potrafimy ale zadbać o rozszerzoną edycje kolekcjonerska dla polaków już nie łaska.Nic tylko ten CD project w tyłek kopać za takie brudne zagrania...
 • avatar
  Konto usunięte
  może doszli do wniosku że i tak mało kto to kupi.
 • avatar
  Konto usunięte
  Czytałem o tym wczoraj na w/w stronie. Za rok(?) granica niemiecka zostanie otwarta dla Polaków, co za tym idzie będziemy legalnie w Niemczech pracować. Jak się wyedukuję to "auf Widersehen" Polsko!
 • avatar
  Konto usunięte
  dlatego wszystko opłaca się ściągać czasami
  nie oznacza to, że tak robię, ale wydawcy gier sami do tego ludzi prowokują... potem jest płacz, że piracona gra jest na potęgę.
 • avatar
  SoundsGreat
  Mimo wszystko gra zapowiada się miodnie i jeśli tego nie spi***ą to taka tez będzie. Dobre RPG w ładnej oprawie graficznej - brakuje mi tego.
 • avatar
  Konto usunięte
  120 zl za gre na PC to nieporozumienie. To nie lata 90te.
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie bardzo rozumiem tej wiadomości - co ma CD Projekt do wydawania gry? ta firma jest tylko i wyłącznie dystrybutorem a nie wydawacą. Do wydawcy miejcie pretensje
 • avatar
  Konto usunięte
  Ale skąd takie zdziwienie ? W polsce większość ludzi kupuje gry w torrentshop'ach, więc mało opłacalne jest wydawanie u nas wersji kolekcjonerskich. Mało kto kupuje zwykłe oryginały, więc jeszcze mniej osób kupi droższą wersję.
  Pzdr
 • avatar
  hideo
  tej gry na pewno nie kupię i nie pogram, nie lubię tego
 • avatar
  Konto usunięte
  Gram właśnie w Two Worlds 1, i HD3200 daje rade, ale ciekawi mnie czy Two Worlds 2 ruszy. Ma ktoś plik readme do Two Worlds 2?
 • avatar
  szambur
  Czy ktos grał w to na konsoli. Najbardziej ciekawi mnie w tym wypadku model sterowania.