Gry

Dla Polaków wybrakowana Two Worlds II

przeczytasz w 1 min.

Mowa o edycji kolekcjonerskiej. Cały świat dostanie przyzwoitą, Polska nie dostanie żadnej. Dyskryminacja jest tym bardziej bolesna, że Two Wolrds II to... polska gra.

 Warto przeczytać:
 

Kolejne wieści o polskich wyścigach "Rajd Polski" + gameplay

Trudno jest zrozumieć idee, które przyświecają CD Projektowi. W głębi ducha wciąż pozostaje nadzieja, że wydawca przygotował dla nas coś naprawdę wyśmienitego i zaatakuje w ostatniej chwili. Jednak na ten moment sprawy nie jawią się zbyt kolorowo.

Jak podaje serwis Gry-OnLine "w skład specjalnej wersji Two Worlds II miała wejść bonusowa płyta DVD z dodatkowymi materiałami, figurka kobiety-maga, podkładka pod mysz, karty do gry z wizerunkami poszczególnych postaci, książka z artworkami, mapa świata, a także instrukcja."

Tradycyjna wersja RPG'a przygotowanego przez krakowskie studio Reality Pump na sklepowe półki trafi już 12. listopada. Jej cenę ustalono na poziomie prawie 120 złotych.

Źródła: CDP, GOL

Polecamy artykuły:  
Test: jeszcze szybsze Core i3 i Core i5
Testy monitorów LCD: 9 modeli Full HD
Niedrogie a wydajne: 5 x GTS450

 

Komentarze

30
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Gasek
  0
  Jak by tak zrobili z Wiedżminem 2 to bym protestował przed siedzibą cdprojekt, ale szkoda, że w ogóle się do tego posunęli..
  • avatar
   renholder1987
   0
   Reklamować się za granicą to potrafimy ale zadbać o rozszerzoną edycje kolekcjonerska dla polaków już nie łaska.Nic tylko ten CD project w tyłek kopać za takie brudne zagrania...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    może doszli do wniosku że i tak mało kto to kupi.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Czytałem o tym wczoraj na w/w stronie. Za rok(?) granica niemiecka zostanie otwarta dla Polaków, co za tym idzie będziemy legalnie w Niemczech pracować. Jak się wyedukuję to "auf Widersehen" Polsko!
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      dlatego wszystko opłaca się ściągać czasami
      nie oznacza to, że tak robię, ale wydawcy gier sami do tego ludzi prowokują... potem jest płacz, że piracona gra jest na potęgę.
      • avatar
       SoundsGreat
       0
       Mimo wszystko gra zapowiada się miodnie i jeśli tego nie spi***ą to taka tez będzie. Dobre RPG w ładnej oprawie graficznej - brakuje mi tego.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        120 zl za gre na PC to nieporozumienie. To nie lata 90te.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Nie bardzo rozumiem tej wiadomości - co ma CD Projekt do wydawania gry? ta firma jest tylko i wyłącznie dystrybutorem a nie wydawacą. Do wydawcy miejcie pretensje
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Ale skąd takie zdziwienie ? W polsce większość ludzi kupuje gry w torrentshop'ach, więc mało opłacalne jest wydawanie u nas wersji kolekcjonerskich. Mało kto kupuje zwykłe oryginały, więc jeszcze mniej osób kupi droższą wersję.
          Pzdr
          • avatar
           hideo
           0
           tej gry na pewno nie kupię i nie pogram, nie lubię tego
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            Gram właśnie w Two Worlds 1, i HD3200 daje rade, ale ciekawi mnie czy Two Worlds 2 ruszy. Ma ktoś plik readme do Two Worlds 2?
            • avatar
             szambur
             0
             Czy ktos grał w to na konsoli. Najbardziej ciekawi mnie w tym wypadku model sterowania.