Mobile

Aplikacja doubleTwist z odświeżonym interfejsem i nowymi funkcjami

przeczytasz w 1 min.

Jest to dość prosta aplikacja, która służy do synchronizacji urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą platformy Google Android z komputerami.

doubleTwist aplikacja nowe funkcje

Właściciele smartfonów Apple nie mają wielu problemów z tym, by przenosić na swoje gadżety dane z komputera. W nieco gorszej sytuacji pod względem synchronizacji z PC są za to zwolennicy systemu Android, ale i tutaj sytuacja nie jest przecież beznadziejna, a znacznie ułatwia ją m.in. doubleTwist.

Jest to dość prosta aplikacja, która służy do synchronizacji urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą platformy Google z komputerami. Dzięki temu w łatwy sposób można dowolnie transportować swoje pliki z PC na smartfona czy tablet i odwrotnie. Wydaje się, że teraz będzie to jeszcze wygodniejsze, ponieważ producent udostępnił nową wersję owej aplikacji.

Wedle zapowiedzi, od razu da się zauważyć pewne zmiany w interfejsie, który ma być teraz milszy dla oka i jeszcze bardziej intuicyjny. Ważniejsze wydają się jednak nowe funkcje, bo chociaż tych nie jest za wiele, to użytkownicy mogą się z nich bardzo ucieszyć.

doubleTwist może pochwalić się od teraz obsługą MTP, pełną integracją z iTunes oraz znacznie większą ilością opcji synchronizacji (możliwości przesyłania muzyki według wykonawcy, albumów, gatunków lub całych list utworzonych wcześniej w programie iTunes czy Windows Media Player).

Aplikację pobierać można z jej oficjalnej strony.

Źródło: doubletwist, engadget

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mulciber
  2
  Co jest trudnego w przenoszeniu plików na androida? Podpinam, przenoszę i odpinam
  • avatar
   Konto usunięte
   -3
   Autor postu czytał go przed publikacją?
   Niech Pan poprawi chociaż pierwsze zdanie w pierwszym akapicie bo jest całkowicie niezrozumiałe...