Gry komputerowe

Dragon Age: Inquisition na półgodzinnym gameplayu z konsoli Xbox One

przeczytasz w 1 min.

Podczas targów Digiexpo 2013, które odbyły się w Finlandii zaprezentowano gampelay z gry Dragon Age: Inqusition.

dragon age inqusition gameplay xbox one

O nadchodzącej produkcji Dragon Age: Inqusition firma BioWare, aby podgrzać atmosferę, od czasu do czasu publikuje ciekawe informacje. Tym razem jednak, dotarliśmy do materiału wideo z rozgrywki, który nie pochodzi od twórców, a mianowicie został zarejestrowany kamerą przez jednego z widzów podczas targów Digiexpo 2013 odbywających się w Finlandii.

Zarejestrowany gameplay pochodzi z gry Dragon Age uruchomionej na konsoli nowej generacji, a dokładniej mówiąc na Xbox One. Zaprezentowano na nim spory, bo nieco ponad trzydziestominutowy fragment z rozgrywki. Zobaczymy na nim, jak prezentuje się tryb taktyczny gry na konsoli oraz jak decyzje graczy będą mogły zmieniać otaczający główną postać świat gry.

Oprócz tego nie zabrakło też innych elementów, poznamy m.in. wygląd jednej z należących do Inkwizycji fortec, czy też zobaczymy, jak prezentuje się oprawa graficzną na konsolach nowej generacji, za którą stoi najnowsza wersja silnika graficznego Frostbite.

dragon age inqusition screen

Mimo wszystko należy wspomnieć, że materiał wideo nie jest oszałamiającej jakości, wszystko to z uwagi na fakt, że został zarejestrowany podczas pokazu na targach kamerą. Jednak dzięki niemu można dowiedzieć się kilku interesujących rzeczy o grze, a trzeba przyznać, że ta nawet na wczesnym etapie prezentuje się już bardzo dobrze.

Ostatnio informowaliśmy, że gra Dragon Age: Inquisition zostanie wyposażona w zaawansowany system destrukcji i rekonstrukcji elementów otoczenia, a także, że w grze pojawią się co najmniej cztery grywalne rasy jak ludzie, elfy, krasnoludy i quanari. Do gry ma wrócić także ulepszony tryb taktyczny, co możemy już oglądać na poniższym materiale wideo.

Docelowo gra jest tworzona z myślą o komputerach PC, które będą wiodącą platformą, na nich też gra będzie działała najlepiej, mimo wszystko gra ukaże się również na Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One oraz PlayStation 4. Premiera gry jest planowana na jesień przyszłego roku.


Źródło: YouTube/Pelaajaboard, neoseekers

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  http://i.imgur.com/FahxRPC.jpg
  • avatar
   grzech7
   2
   wygląda nieźle, ale i tak wole naszego wieska:-)
   • avatar
    Konto usunięte
    -12
    Konsole sa dla dzieci i graczy kupujacych gry.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     co za nudny gameplay...
     • avatar
      kitamo
      0
      Wyglada ciekawie.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Dajcie spokój... Plaszcz, czy te coś powiewające koło nóg przenika przez miecz. Strasznie mnie to denerwuje w modelach postaci, że poszczególne elementy nie są oddzielnymi obiektami. Przynajmniej taki miecz i tarcza powinny byc, aby nadać naturalności postaci, a tak to mamy kolejny eteryczny miecz przyklejony niewidzialnym klejem do pleców.