Gry komputerowe

Dragon Quest Heroes zmierza na PC

przeczytasz w 1 min.

Świetna wiadomość dla miłośników japońskich gier akcji nieprzekonanych do konsol.

Dragon Quest Heroes

W październiku na rynku zadebiutowała gra Dragon Quest Heroes: The World Tree's Woe and the Blight Below – wyłącznie na konsole PlayStation 4, zasmucając tym samym część miłośników japońskich gier akcji. Wszystko wygląda jednak na to, że smutek tych ostatnich nie potrwa zbyt długo. Przed kilkoma dniami na platformie Steam pojawiła się bowiem reklama sugerująca, że tytuł ten trafi również na pecety.

Reklama zachęcająca do złożenia przedpremierowego zamówienia (widoczna poniżej) pojawiła się w aplikacji Steam przez przypadek – świadczą o tym dwa fakty. Po pierwsze, odnośnik prowadził na pustą stronę. Po drugie, reklama zniknęła tak szybko jak się pojawiła. Wątpliwe jest, by obrazek ten był całkowicie nieprawdziwy, dlatego też z czystym sumieniem możemy raczej zapowiedzieć, że tak – tytuł ten faktycznie zmierza na komputery osobiste.

Dragon Quest Heroes Steam

Czym jest Dragon Quest Heroes: The World Tree's Woe and the Blight Below? To gra akcji z elementami RPG łącząca świat i bohaterów znanych z Dragon Quest z mechaniką rozgrywki zainspirowaną serią Dynasty Warriors. To zresztą twórcy tej ostatniej – studio Omega Force –  są odpowiedzialni za te dzieło. Produkcja zbiera całkiem niezłe oceny, a podobnych tytułów na PC jest jak na lekarstwo, dlatego z pewnością osób, które ucieszą się na tę wiadomość, nie brakuje.

Źródło: PC Gamer, Eurogamer, Gematsu 

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hakuren
  1
  Można by rzecz - nareszcie. Tylko 29 lat czekania na pierwszy tytuł dla PC.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Oooo to bardzo fajnie - Dragon Quest jest super (Akira Toriyama jest mistrzem :D ). :)