Gry PlayStation 4

Premiera DriveClub ponownie opóźniona

przeczytasz w 1 min.

Niestety nie ujawniono też nowej daty premiery, a więc wygląda na to, że możemy poczekać na nią jeszcze dość długo.

DriveClub gra premiera opóźnienie

Na zakup PlayStation 4 zdecydowało się już wielu graczy. Z pewnością spora część z nich z przyjemnością pobawiłaby się przy grach wyścigowych, ale premiery najciekawszych z nich wciąż się odwlekają. Niestety wygląda na to, że jeszcze dość długo poczekamy m.in. na DriveClub.

Produkcja, którą przygotowuje Evolution Studios pojawić miała się pierwotnie jeszcze w zeszłym roku. Niestety premiera została przełożona i nadzieją pozostawała obietnica debiutu tego samego dnia, którego PlayStation 4 trafi do japońskich sklepów - 22 lutego. Niestety teraz dowiadujemy się, że nic takiego nie będzie miało miejsca.

Producent poinformował, iż premiera DriveClub została ponownie opóźniona. Przyczyną tego są podobno "różne okoliczności". Niestety nie ujawniono też nowej daty premiery, a więc wygląda na to, że możemy poczekać na nią jeszcze dość długo.

"DriveClub będzie naprawdę innowacyjną, społecznościową grą wyścigową, ale nasza drużyna potrzebuje więcej czasu, aby zrealizować swoją wizję i jesteśmy w pełni przekonani, że gra będzie przewyższać Wasze oczekiwania."

Źródło: kotaku

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wdowa94
  1
  No wkurwiacie mnie. Najpierw narzekacie, że gry są mało dopracowane, później narzekacie zaś, że są błędy, a teraz zaś narzekacie, że trzeba długo czekać, a gry i tak powstają w rok albo dwa, co jest wyczynem nawet dla kilku tysięcy najlepszych modelarzy i programistów.

  Zróbcie sobie chociaż jeden model, oteksturujcie, napiszcie engine, zrobcie animacje i dodajcie jakąkolwiek interakcję, pozniej narzekać nieroby jebane.
  • avatar
   piccardo
   0
   To że długo to tylko świadczy o nieudolności ekipy bo gameplay nie pokazał nic a nic nowego ani zaskakującego co by miało wskazywać na to że gra będzie wymagała x czasu na zrobienie tego. Gier które pokazały cokolwiek nowego świeżego jak do tej pory i są w produkcji można policzyć na palcach jednej ręki. A ta gra moim okiem tym co pokazali jest najzupełniej przeciętna....
   • avatar
    Konto usunięte
    -2
    im dluzej produkuja gre tym jest lepiej dopracowana