Gry

Karta świąteczna dla niegrzecznych graczy od Techlandu

przeczytasz w 1 min.

Co wspólnego z nadchodzącymi świętami mają wygłodniałe hordy zombie?

Dying Light gra karta świąteczna

Dostaliście już kartki świąteczne? Nawet jeśli tak, to z pewnością nikt nie pokusił się o tak oryginalną formę składania życzeń, na jaką zdecydował się Techland.

Rodzimy producent postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym. W związku z tym, składając życzenia świąteczne graczom zdecydował się przypomnieć im jednocześnie o jednej ze swoich nowych produkcji - Dying Light.

Co wspólnego z nadchodzącymi świętami mają wygłodniałe hordy zombie? Elfów raczej nie przypominają i dlatego też przygotowana przez Techland kartka świąteczna powstała chyba z myślą o niegrzecznych graczach.

Tym jednak przygotowane życzenia mogą się spodobać, ponieważzaserwowane zostały one w formie krótkiego materiału wideo. Trzeba przyznać, że Techland, który do tej pory słynął z bardzo udanych zwiastunów, dobrze radzi sobie również z tego typu materiałami.

 

Jeśli tego typu forma życzeń przypadła Wam do gustu, to być może spodoba się również Waszym znajomym. Jeśli chce wysłać im e-kartkę od Techlandu możecie zrobić to za pośrednictwem oficjalnej strony gry Dying Light.

Źródło: dyinglightgame, gamezone

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sakret
  2
  Fajna kartka ;D
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Krótkie, ale bardzo wzruszające trailery to umieją, ale żeby zrobić ciekawe zadania w grze, to już nie łaskaw...
   • avatar
    Konto usunięte
    -1
    TECHLAND KRUL
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Oryginalna i fajna kartka :D
     • avatar
      asceta
      0
      Jako trailer gry - trzyma klimat. Jako kartka świąteczna? Fatalny pomysł. Nie wiem jak dla reszty ale dla mnie Święta Bożego Narodzenia to czas w którym zapominam o zmartwieniach, cieszę się rodzinną atmosferą, śpiewamy kolędy, świętujemy. Życzenia świąteczne są za to symbolem dobrych rzeczy które chcieli byśmy by spotkały rodzinę, bliższych i dalszych znajomych. Rozumiem, że do filmu należy podejść z dystansem, że Techland nie życzy tak naprawdę swoim klientom na święta atmosfery strachu czy brygady antyterrorystycznej, pomyłkowo wyłamującej nasze drzwi ale wydaje mi się, że firma pomyliła Boże Narodzenie z halloween.