• benchmark.pl
 • Gry
 • Dying Light - gameplay z gry na konsoli PS4 z komentarzem twórców
Gry

Dying Light - gameplay z gry na konsoli PS4 z komentarzem twórców

przeczytasz w 1 min.

Firma Techland postanowiła zaprezentować gameplay z gry Dying Light w wersji na konsolę PS4.

dying light gameplay ps4 gra techland survival horror 2014

Firma Techland nie ustaje w promocji swojej nadchodzącej gry Dying Light, tym razem twórcy postanowili uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować jak ich nadchodząca produkcja prezentuje się na konsoli nowej generacji, a mianowicie na Sony PlayStation 4. Do tego celu wespół z redakcją IGN przygotowali gameplay z komentarzem.

Gra Dying Light jest produkcją z gatunku action survival horror widzianą z perspektywy pierwszej osoby. Produkcja to rozległy i naszpikowany niebezpieczeństwami otwarty świat z cyklem dnia oraz nocy, gdzie gracz będzie mógł wcielić się w jedną z czterech dostępnych postaci. Fabuła gry przeniesie graczy do miasta, w którym szaleje straszliwa epidemia, a głównym zadaniem będzie przetrwanie.

Podczas dnia gracze przemieszczają się swobodnie w poszukiwaniu zapasów i broni. Po zmierzchu świat zainfekowanego miasta przechodzi dramatyczną transformację. Gracz z łowcy staje się zwierzyną, zainfekowani przybierają na sile, a z czeluści nocy wyłania się coś bardziej mrocznego czyhającego na swoją ofiarę.

dying light gra screen noc

Jeżeli jesteście ciekawi, jak prezentuje się gra Dying Light, opracowywana z wykorzystaniem nowej wersji autorskiego silnika Chrome Engine 6, to koniecznie obejrzyjcie zamieszczony poniższej 7 minutowy materiał wideo z rozgrywki na konsoli PS4. Jego autorzy zaprezentowali na nim fragment wersji demo, obrazując przy okazji wygląd świata gry, mechanizmów walki i wyborów gracza. Dodatkowo dzięki dodaniu komentarza twórców możemy dowiedzieć się sporo o otwartości świata gry, wykorzystywanych broniach i metodach eliminacji zombie.

Nieco wcześniej dowiedzieliśmy się, że gra na konsolach nowej generacji nie będzie się za wiele różnić pod względem samej rozgrywki od tego, co zaoferują obecnie dostępne konsole. Jak przekonują twórcy, nie uświadczymy w nich np. większej ilości przeciwników czy też większego świata gry, pojawi się za to znacznie ładniejsza oprawa graficzna, którą już teraz możemy podziwiać na zaprezentowanym materiale wideo.

Docelowo gra jest planowana na 2014 rok w wersji na komputery PC, konsole X360, PS3, PlayStation 4 oraz Xbox One.


Źródło: IGN

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  O widzę, że stawiają na realizm. Gość skacze jak małpa, do tego nie przejmuje się kompletnie trupami, bo one same jakieś takie niemrawe i w dodatku każdy zombie wygląda jak klon poprzednika.

  Modele nieciekawe, walka taka sobie. No i mapa robiona pod konsole, więc trudności jako takiej nie będzie przy graniu, jeśli w ogóle jakakolwiek się zdarzy.

  Widać, że robione pod wzór Dead Island. Ogólnie gra nie zapowiada się fajnie.  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Mogli dać jakiegoś ogarniętego gracza, albo sami grać, a tak, to dla nas nie ma nic ciekawego.
   • avatar
    -AKATSUKI-
    1
    Widze ze animacja (ruchy) machania rekami kuleje dalej, no coz moze bedzie luzik
    • avatar
     Balrogos
     1
     Oby dali COOPA bo będzie bieda.
     • avatar
      Anavrin990
      -1
      Ciekawie się zapowiada.Czekam na premierę.