Gry

EA przedstawia tryb Strefa zrzutu ze Star Wars: Battlefront

przeczytasz w 1 min.

Twórcy zapewniają, iż akcja będzie tutaj dynamiczna i należy liczyć się z koniecznością szybkiego podejmowania decyzji.

Star Wars Battlefront Strefa zrzutu

Czekający na Star Wars: Battlefront nie mają ostatnio powodów do narzekań. Twórcy bardzo chętnie dzielą się informacjami na temat tego tytułu, a ostatnio systematycznie przybliżają nam kolejne z trybów rozgrywki. Tym razem poświecono chwilę temu, co oferować będzie Strefa zrzutu.

Rywalizacja toczyć ma się tutaj wokół kapsuł ratunkowych, które będą zrzucane na mapę. Celem ma być przejęcie nad nimi kontroli, o co walczyć będą dwa ośmioosobowe zespoły rebeliantów i żołnierzy Imperium. Po zlokalizowaniu kapsuły trzeba do niej dotrzeć, a następnie aktywować krótki proces jej przejęcia. Z potyczki zwycięsko wyjdzie ten zespół, który jako pierwszy przejmie pięć kapsuł lub w chwili zakończenia pojedynku będzie miał pod kontrolą większość z nich.

Twórcy zapewniają, iż akcja będzie tutaj dynamiczna i należy liczyć się z koniecznością szybkiego podejmowania decyzji. Ważne ma być też wykorzystanie pełnego potencjału dostępnego arsenału oraz umiejętne poruszanie się po poszczególnych mapach.

„Osobiście najbardziej lubię grać w »Strefę zrzutu« na mapie »Wypadek na bagnach« na Endorze. Jest na niej kilka fajnych przewężeń, ale ogólnie rzecz biorąc to mapa dość otwarta. Rozgrywka bywa tu nieprzewidywalna, bo wrogowie mogą atakować z każdej strony. Walka toczy się wokół rozbitego transportowca GR-75, z którego wysypał się ładunek. Jest także wioska Ewoków górująca nad wodospadem, z którego trzeba skoczyć do znajdującego się niżej zbiornika wodnego, aby przejąć kapsułę. Pozostaje mieć nadzieję, że w drzewach nie kryją się wrogowie, czekający na łatwy cel do wyeliminowania.”- Dennis Brännvall, tłumaczy główny projektant poziomów

Premiera finalnej Star Wars: Battlefront planowana jest na 19 listopada. Wtedy to gra zawitać ma na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: starwars.ea

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lusia
  0
  A będzie tu chociaż kampania do przejścia offline, czy to gwiezdne Counter Strike i zwykła dziabanina z miesięcznym abonamentem? Bo gdyby była jednorazowa opłata i część gry offline to ok.
  • avatar
   Trekker666
   -2
   Ja tylko mam nadzieję że będzie mod gdzie będzie mozna powyrzynać Ewoki, za zrujnowanie Epizodu Szóstego.