Gry

EA przypomina, prezentacja Battlefield V już za dwa dni [AKT.]

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
21 komentarzy Dyskutuj z nami

Pierwsza prezentacja rozgrywki z Battlefield V odbędzie się 23 maja, o godzinie 21:00 polskiego czasu. Wygląda na to, że tym razem akcja osadzona zostanie w czasach II wojny światowej.

Chociaż o nowej odsłonie serii Battlefield mówi się od dłuższego czasu, oficjalnie wciąż pozostaje ona sporą zagadką. Na szczęście lada chwila wiedzieć będziemy zdecydowanie więcej.

W zeszłym tygodniu zapowiedziano, iż pierwsza prezentacja gry Battlefield V odbędzie się 23 maja, o godzinie 21:00 polskiego czasu. Dziś EA opublikowało bardzo krótki filmik przypominający o tym, iż do wyczekiwanego przez fanów serii wydarzenia pozostały jedynie dwa dni.

Zobaczyć możemy tutaj sekundowy fragment pochodzący z zapisu fragmentów rozgrywki, które znajdą się w nadchodzącej prezentacji. Wygląda na to, że EA pochwali się rozgrywką z trybu multiplayer. Mamy tu też pewne wskazówki sugerujące, iż tym razem akcja osadzona zostanie w czasach II wojny światowej.


Wiele wyjaśni się już w środę. Można być też pewnym, że gra prezentowana będzie na targach E3 2018, które startują 12 czerwca.

AKTUALIZACJA, 22.05.2018

Publikowane są kolejne informacje dające podstawy sądzić, iż twórcy zdecydowali się na realia II wojny światowej. Gra przedwcześnie pojawiła się w chińskim PlayStation Store, a towarzysząca jej grafika zawiera elementy potwierdzające omawiany okres historyczny. Chodzi przede wszystkim o pistolet M1911.

Battlefield V

Źródło: EA Polska, twitter - Battlefield Bulletin

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Od lat, w zasadzie od BadCompany2 brakowało mi dobrego Battlefielda w realiach IIWŚ.
  Powrót do korzeni serii + aktualna mechanika, system zniszczeń i oprawa audio-video; jeśli Battlefield5 będzie trzymać poziom Battlefield1, to jest szansa na bardzo dobry tytuł.
  2
 • avatar
  Michał 06
  Miło by było jakby pokazali działania Polskiej AK
  1
 • avatar
  Dudi4Fr
  No w końcu po tylu latach dostaniemy prawdziwy tytuł AAA w realiach WW2. Na Steam jest kilka ciekawych Early Acces ale ciężko im przyciągnąć większa ilość graczy.


  Za to jeśli oprawa dźwiękowa bedzie równa albo i lepsza niż w BF1 to po tym dźwięku pewnie będę musiał zmieniać spodnie:
  youtube.com/watch?v=HlW4ELd8s7w
 • avatar
  Lord_Krecitsqa
  Ważne żeby działało na 970_G1
  2wwś zapowiada się miodnie :)
  -1
 • avatar
  mutissj
  to samo co Battlefield 1, tylko textury podmienią i zmienią aktorów
  -5
 • avatar
  musslik
  Battlefield odcinek (M)3CDLVI
  -6
 • avatar
  bodziokrak
  hahahaha co to jest sekundowy zapis rozgrywki?
  faktycznie między 3 a 4 sekundą i co tam widać?
  co się mam z tego dowiedzieć?
  bardzo dobra grafika, dynamiczna akcja?
  na umieszczanie czegoś takiego powinien być zakaz
  -18
 • avatar
  kabanosek
  Ja jednak jestem przekonany że będą to realia w której marksizm kulturowy zniszczył kraje europejskie i stany zjednoczone a z nadzieją na normalność wkracza Rosja.
 • avatar
  BariGT
  Rok 2018 - zapowiedz zapowiedzi gry...