Strefy

Ekspert benchmark.pl w „Strefie wiedzy” Megastore

przeczytasz w 1 min.

W najbliższy weekend ekspert benchmark.pl będzie doradzał w zakresie wyboru smartfona i aparatu fotograficznego w Megastore.

Megastore

Już jutro w godzinach 15:00-20:00 oraz w sobotę od godziny 11:00 do 19:00 zapraszamy was do salonu Komputronik Megastore w CH Jupiter przy ulicy Towarowej 22 w Warszawie. Tam będziecie mogli porozmawiać z naszym ekspertem. O czym? Przede wszystkim o sprzęcie fotograficznym, czyli typowych aparatach, jak i coraz bardziej popularnych w tej roli smartfonach. Nasz ekspert doradzi na co zwracać uwagę decydując się na wybór takiego sprzętu (w tym także akcesoriów), jakie są różnice pomiędzy aparatami i rozwieje wszelkie wasze wątpliwości. A takich jest niemało, zwłaszcza że oferta sprzętu jest szeroka, a presja na zakup jak najbardziej zaawansowanego, co wcale niekoniecznie oznacza najlepszego dla nas, wszechobecna.

Oprócz konsultacji typowo fotograficznych będziecie mogli zaczerpnąć również porad związanych ze sprzętem mobilnym, a w szczególności ze smartfonami. Niektórym mogą się one wydawać jedynie mniejszymi krewniakami tabletów, ale w praktyce inna ergonomia nakłada inne ograniczenia, mamy także nieco odmienną przydatność.

Gdy traficie do "Strefy Wiedzy" w Komputronik Megastore, nie bójcie się zadawać pytań. Nawet na pozór śmieszne wątpliwości mają zwykle swoje uzasadnienie. Serdecznie zapraszamy. Naszego eksperta rozpoznacie po czarnej koszulce z logo benchmark.pl.

Źródło: Inf. własna

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hex3n
  6
  Megastore z MEGA cenami...
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   Hahahahahaha, to taka "strefa wiedzy" jak np. wasz "Poradnik komunijny" xD
   • avatar
    Konto usunięte
    4
    ekspert od marketingu , współczuje tym którzy uwierzą.
    • avatar
     2
     Eksperci zawsze polecają to co leży w magazynie, chyba że są niezależnymi ekspertami i nikt nie płaci im prowizji od sprzedaży ;)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      "Naszego eksperta rozpoznacie po czarnej koszulce z logiem benchmark.pl."

      Logiem? Naprawdę? Proponuję skorzystać czasem ze słownika, który w XXI wieku jest dostępny online....
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       A że benchmark należy do Komputra to chyba rozsądne, że każdy patrzy na to z co najmniej przymrużeniem oka.