Gry

Dlaczego rodzimy Enemy Front nie trafi na nowe konsole?

przeczytasz w 1 min.

Głos w tej spawie zabrał podczas ostatniego wywiadu Steve Hart, producent wykonawczy gry.

Enemy Front gra nowe konsole

CI Games przypomniało ostatnio o Enemy Front za pomocą bardzo ciekawego materiału wideo. Coraz większa liczba graczy wydaje się być tym tytułem zainteresowana, ale nie jest też tajemnicą, iż nie każdy będzie mógł się z nią zapoznać.

Od dawna wiemy, iż gra nie pojawi się na PlayStation 4Xbox One, ale twórcy nie byli za bardzo skorzy do tego, by podać powody takiego stanu rzeczy. Teraz się to zmieniło, a głos w tej spawie zabrał podczas ostatniego wywiadu Steve Hart, producent wykonawczy gry.

"Enemy Front miało dość długi cykl rozwoju, a rozpoczęcie projektu miało miejsce na długo przed nową generacją sprzętu, a wiec nie mogliśmy na niej pracować."

Steve Hart dodał również, że obecne platformy docelowe gry są dla tego tytułu idealne. Ich właściciele kochają podobno produkcje typu FPS, w których akcja osadzona jest w czasach II wojny światowej. Pytanie tylko, czy tego samego nie można powiedzieć o osobach korzystających z PlayStation 4 i Xbox One?

Pozostaje nam zatem czekać na debiut gry na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Premiera Enemy Front planowana jest na nadchodzące lato.

Źródło: examiner

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  b1tzz
  4
  Trafili w niszę, jeżeli gra będzie miała podobny gameplay co CoD(2) to mogą odnieść sukces jak w przypadku pierwszego Snajpera.
  • avatar
   MarTum
   4
   Biegania z MP40 czy Thompsonem albo Garandem nigdy za wiele !
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Ha ładnie zrobili, ale fajnie, że mówią jak jest. Ja czekam i z pewnością wypróbuje ;)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Jak programowac na konsole nie umieja to co sie dziwic.
     • avatar
      Konto usunięte
      -2
      Że niby problem z konwersją? A przecież, jak to wielu użytkowników tego portalu głosi, gry na konsole są pisane na PC :D
      • avatar
       eryk1310
       0
       w sumie to trzeba czekać :) niema co robić nadzieji na jakiś hit ale w snajpera 2 bardzo przyjemnie mi się grało w tą gre napewno zagram i myslę że bd się tak samo świetnie grało :D
       • avatar
        neo937
        0
        Trzeba czekać aż Crytek samemu zoptymalizuje swój silnik pod nowe konsole. W przeciwnym wypadku mogłyby się wydarzyć różne rzeczy, a CI jeśli chodzi o błędy techniczne to konkretnie skopało Chrome w pierwszym snajperze.