Gry PlayStation 4

Erica - interaktywny thriller debiutuje na PS4

przeczytasz w 1 min.

To była jedna z największych niespodzianek ceremonii otwarcia targów Gamescom 2019. Zaprezentowany został nowy zwiastun gry Erica, stanowiący przy okazji ogłoszenie, że jest ona już oficjalnie dostępna.

Erica to interaktywny thriller na PlayStation 4, w którym trafiamy do podziemnego świata. Jako dziewczyna prześladowana przez koszmary z dzieciństwa związane z morderstwem jej ojca, musimy na każdym kroku podejmować decyzje, od których zależy ciąg dalszy opowieści oraz to, czy uda nam się odkryć prawdę. Do wchodzenia w interakcję ze światem wykorzystamy panel dotykowy kontrolera DualShock 4 lub ekran smartfona.

„Postaraj się odkryć szokującą prawdę, wykorzystując makabryczne nowe wskazówki wyciągające na światło dzienne dramatyczne wydarzenia z dzieciństwa dziewczyny – czytamy w oficjalnym opisie. – Każdy dokonany przez Ciebie wybór wpływa na rozwój fabuły: ta wielowątkowa opowieść ma wiele różnych zakończeń”.

Erica screen

Erica to gra o tym, jak duże znaczenie mają wydarzenia z dzieciństwa na dorosłe życie, a także o tym, że nigdy do końca nie wiadomo, komu można, a komu nie można ufać. Ciekawe jest to, że w rzeczywistości oglądamy aktorski film, a rozgrywka ogranicza się do minimum: poza drobnymi gestami (takimi jak otarcie łez, przekręcenie klucza czy przewracanie kartek) wybieramy jedynie opcje dialogowe lub reakcje.

Jesteście ciekawi, jak to wygląda? Zobaczcie zatem premierowy zwiastun gry, zaprezentowany podczas targów Gamescom 2019. Znajdziecie go poniżej.

Erica - trailer premierowy gry z Gamescom 2019:

Źródło: PlayStation

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    pewex
    0
    Myślałem że To Deanerys A tu aktorka bardzo podobna do Emilii