Gry

F.3.A.R. postraszy już od marca

przeczytasz w 1 min.

Choć F.E.A.R. 3 miał początkowo ukazać się już minionej jesieni to jego premiera została później przełożona i gra ukaże się 25 marca przyszłego roku.

 Warto przeczytać:
 

50 milionów Xboksów 360

Akcja osadzona zostanie 9 miesięcy po zakończeniu drugiej części gry. Czas ten nie jest przypadkowy, gdyż Alma spodziewa się dziecka. Gracz będzie musiał wcielić się w Point Mana, którym pokieruje przez całą kampanię fabularną. Wbrew pogłoskom nie dostaniemy możliwości pogrania drugim z braci - Paxtonem Fettelem. Będzie on jedynie głosem doradczym dla brata, z którym to zawarł sojusz, by pokonać wspólnego wroga. Jak jednak zapewniają twórcy rozgrywka ma być bardzo interesująca, trudna, a jej celem ma być nieustanne poczucie strachu  u gracza.

Ciekawą opcją zabawy ma być również tryb co-op. Tutaj można będzie jednak obserwować akcję  także oczami Paxtona. Jedną z jego umiejętności ma być np. przejmowanie kontroli nad dowolnym przeciwnikiem. Ponadto otrzymamy standardowy multiplayer. Cóż, czekamy do wiosny…

 

Źródło: www.fear3.co.uk

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Już się boje xD
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Przyszłego roku? :D Przecież to news napisany jak mówi data 1 stycznia :P
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Będzie tak samo jak z AVP3 :/
    • avatar
     WWWariat
     0
     Fear i Fear.2 byly przekozackimi grami z niesamowitym klimatem. Nalezy wspomniaz iz Fear2 jak na swoja date wydania grafike mial kiepskawa a i tak sie z przyjemnoscia gralo. Czekam z niecierpliwoscia na F3AR :)