Aplikacje mobilne

Facebook Messenger także dla osób bez konta na portalu - do logowania wystarczy numer telefonu

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że Facebook cały czas skupia się nie tylko na swoim portalu, ale również towarzyszącym mu komunikatorze.

Facebook Messenger

Wygląda na to, że Facebook cały czas skupia się nie tylko na swoim portalu, ale również towarzyszącym mu komunikatorze Facebook Messenger. Właśnie wprowadzana jest do niego znacząca nowość.

Do tej pory aplikacja powiązana była z naszym kontem na portalu, a więc logowaliśmy się do niej właśnie za jego pomocą. Teraz można będzie skorzystać z alternatywnej opcji - podania numeru telefonu.

Dzięki temu dostaniemy się do komunikatora bez logowania się na swoje facebookowe konto. Poza tym Facebook Messenger będzie mógł trafić teraz do rąk tych osób, które z portalu Facebook nie korzystają. Jednocześnie zapewniono, iż wykorzystując nową opcję można liczyć na wszystkie dotychczasowe funkcjonalności aplikacji.

Jak będzie to działać? Bardzo prosto. Na ekranie logowania wybrać należy opcję „Not on Facebook”, a następnie podać swój numer telefonu i dodać zdjęcie, co jednocześnie uznać można za swojego rodzaju rejestrację.

Nowy sposób logowania udostępniony został w pierwszej kolejności mieszkańcom Kanady, Stanów Zjednoczonych, Peru oraz Wenezueli. Z czasem oferta zostanie jednak rozszerzona, chociaż nasuwa się pytanie czy użytkownicy będą chcieli z niej korzystać?

Źródło: newsroom.fb

Komentarze

22
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  0
  Czyli jak w prosty sposób pozyskać numery telefonów osób nieposiadających konta, niezła próba faceshit.
  • avatar
   freezoid
   0
   Ja im nie ufam po tym jak mi apka przeskanowała książkę telefoniczną i proponuje znajomych po numerach tel...